1.1 C
Çerkezköy
4 Şubat Cumartesi, 2023
spot_img

Akay, Önsel’in isteğini gerçekleştirdi

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel’in Twitter aracılığı ile kendisine ilettiği isteğini hayata geçirdi. Başkan Akay, Belediye Meydanı’nda bulunan Atatürk Heykeli’nin alt kısmına “EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR” yazdırdı.

Akay, O?nsel?in isteg?i ni gerçekleştirdi

‘’EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR’’
Geçtiğimiz hafta MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel, Twitter aracılığıyla Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’dan bir ricada bulunmuş ve Başkan Akay da Önsel’in attığı bu Tweet’i Retweet yapmıştı. “Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün atının üzerindeki heykelinin yer aldığı Çerkezköy Belediye Meydanı’nın ismi ‘Demokrasi Meydanı’ olarak değiştirilsin. Heykelin platformunun bir kısmına da ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir!’ yazılsın. Her milli bayramda zorlarına giden olsa bile atının üstünde heybetiyle duran Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda herkes Demokrasi Meydanı’nda toplanır ve bugünleri hatırlar.” şeklinde yazdığı ricasını Twitter aracılığıyla Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a gönderen Önsel’in ricası yerine getirildi.

AKAY DA TWITTER’DAN YOLLADI
Çerkezköy Belediye Meydanı’nda bulunan Atatürk Heykeli’nin alt kısmına “EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR” yazdıran Başkan Akay, yazının fotoğrafını çekip yine Twitter üzerinden Koray Önsel’e gönderdi.

Benzer Haberler

En Son Haberler

kapaklı haberler