Çerkezköy Belediyesi tarafından başlatılan Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında Sasa, Temizel ve Özen ailelerini evlerinde ziyaret edip hediye paketlerini takdim eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, dünyaya gözlerini açan bebeklere uzun ve sağlıklı bir yaşam diledi

HOŞ GELDİN BEBEK HEDİYE PAKETLERİNİ TAKDİM ETTİ
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte ilk olarak Kızılpınar Mahallesi Çorlu Caddesi’nde ikamet eden Hakan – Duygu Sasa çiftini evlerinde ziyaret etti. Çiftin dünyaya yeni gelen ikiz bebekleri Nevra ve Zümra’ya sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Başkan Akay, Hoş geldin Bebek hediye paketini de Sasa çiftine takdim etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Sasa ailesi, böylesine anlamlı bir projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesini de tebrik etti.

AİLELERİN YANLARINDA OLUYOR
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın bir sonraki durağı ise Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Dalyan Sokak’ta ikamet eden Murat – Zeynep Özen çiftinin evi oldu. Başkan Akay, Özen çiftinin dünyaya yeni gelen bebekleri Ali Eray’a uzun ve sağlıklı bir yaşam temennisinde bulundu. Başkan Akay daha sonra G.M.K.P. Mahallesi Kıyı Sokak’ta ikamet eden İbrahim – Şerife Temizel çiftini ziyaret etti. Temizel çiftinin dünyaya yeni gelen çocukları Sueda bebeğe de sağlıklı ve uzun bir yaşam dileyen Akay, ailelere Hoş geldin Bebek hediye paketlerini takdim etti.