11.1 C
Çerkezköy
3 Ekim Pazartesi, 2022
spot_img

Albayrak: Can dostlarımızın yaşam hakkını her zaman savunuyoruz

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa ilçesinde sokak hayvanlarının barınma ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yapımına başlanan Süleymanpaşa Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi inşaatında incelemelerde bulundu

Proje alanında yetkililerden çalışmanın son durumu ile ilgili bilgi alan Başkan Kadir Albayrak burada yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediyesi olarak dünyamızı paylaştığımız can dostlarımızın yaşam hakkını her zaman savunuyoruz. Bu amaçla sokakta yaşayan hayvanların barınma ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Süleymanpaşa Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi’nin çalışmalarını başlattık. En yakın zamanda yapımını tamamlayarak hizmete sunacağımız Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi’nin şehrimize hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Toplamda 2300 m² inşaat alanına sahip Süleymanpaşa Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi idari bina, klinik binası, 2 adet köpek geçici bakımevi, 4 adet köpek yaşam alanı, kedi geçici bakımevi, kedi yaşam alanı, karantina binası, kazan dairesi- su deposu ve güvenlik binası olmak üzere 13 adet binadan oluşuyor.

Benzer Haberler

spot_img

En Son Haberler

kapaklı haberler