Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Çerkezköy’de bazı incelemelerde bulundu. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve diğer yetkililerle beraber Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ ile kahvaltıda buluşan ve daha sonra odayı ziyaret eden Başkan Albayrak oda çalışmaları hakkında bilgi alarak istekleri dinledi.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve diğer yetkililerle beraber Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ ile kahvaltıda buluşan ve daha sonra odayı ziyaret eden Başkan Albayrak  oda çalışmaları hakkında bilgi alarak istekleri dinledi. İnşaatı devam eden TESKİ içme suyu ishale hattında da incelemeler yapan ve yetkililerden bilgi alan Albayrak, Çerkezköy Belediyesi tarafından yapılan Kent Park projesi kapsamında alanda yapılan çalışmaları da yerinde inceledi. Çerkezköy Belediyesi binasında yapılan tadilat çalışmaları ile örnek sokak projesi olan Özcan Sokak’ta da incelemelerde bulunarak bilgiler alan Başkan Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına devam edilen Kavaklıdere ıslah çalışmalarını da yerinde inceledi.

AKAY’A TEŞEKKÜR ETTİ
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret ederek çalışmalarla ilgili genel bir değerlendirme yapan Başkan Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan’la da görüşen Albayrak, çalışmalar ve bölgedeki yatırımlar hakkında bilgiler aldı. Ardından vatandaşlarla buluşan Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarıyla ilgili bilgiler vererek vatandaşların sorunlarını ve isteklerini dinledi.