18.1 C
Çerkezköy
28 Eylül Salı, 2021
spot_img

Albayrak Çerkezköy’de incelemelerde bulundu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi tarafından Çerkezköy’de gerçekleştirilen yatırım ve projeleri yerinde inceledi.

‘ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ’
Başkan Kadir Albayrak, Çerkezköy İlçesinde yapımı devam eden Kavakdere ıslah çalışmalarını, Kentpark sahasını, Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlemesi yapılan Tepe Piknik Park alanında yerinde incelemelerde bulundu. Burada vatandaşlarla da bir araya gelen Albayrak, Büyükşehir Belediyesi olarak Tekirdağ halkı için çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Vatandaşlar da Başkan Albayrak’a hem çalışmalarından hem de ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Başkan Kadir Albayrak ayrıca Çerkezköy İtfaiye İstasyonu’nu ziyaret edip çalışanlarına iyi mesailer diledi. 

‘VATANDAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM’
Başkan Kadir Albayrak daha sonra Çerkezköy’ün Kızılpınar Mahallesi’ne geçerek buradaki asfaltlama işlemi tamamlanan İstiklal ve Osmanlı Caddeleri, Hacı Yakup Sokağı ile bağlantı yollarında  incelemelerde bulundu. Albayrak burada yaptığı açıklamada vatandaşlara sabır ve iyi niyetlerinden dolayı teşekkür etti.  

Benzer Haberler

En Son Haberler

En Çok Okunanlar