13.1 C
Çerkezköy
3 Ekim Pazartesi, 2022
spot_img

Albayrak: Temmuz toplantımızı yeni binamızda yapacağız

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Haziran 2022 Dönemi Meclis Toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında Süleymanpaşa ilçesinde gerçekleştirildi

Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı, komisyon kararlarına ait dosyalar meclise sunuldu. Değerlendirilmesi gerekenler gündem maddeleri ise görüşülmek üzere ihtisas komisyonlarına havale edildi. 

Toplantı öncesi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Süleymanpaşa Kadın Danışma Merkezi’nde görevli Psikolog Meltem Şentürk tarafından, ‘Kadına yönelik şiddet’ konusunda farkındalık yaratmak ve bilgilendirmek amacıyla bir sunum gerçekleştirildi. Toplantı öncesi ayrıca, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nın son durumu ile ilgili meclis üyelerine sunum eşliğinde bilgi verildi.

Meclis Toplantısı sonrasında açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, “Yeni binamız tamamlandı ve birimlerimizin taşınma işlemleri başladı. Temmuz Ayı Meclis Toplantımızı yeni binamızda yapacağız. Hayırlı olsun. Bugün ayrıca Meclis toplantımızda aldığımız kararların da şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tekirdağ için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Benzer Haberler

spot_img

En Son Haberler

kapaklı haberler