Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 2016 yılının son gününde, Yılmaz İçöz Sahnesi’nde gerçekleştirilen ye yıl kutlama programı ile Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına hitap ederek yeni yıllarını kutladı.

‘VATANDAŞIMIZA KARŞI HER ZAMAN GÜLER YÜZLÜ OLACAĞIZ’
Yeni yıl kutlama programında, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına hitap eden Başkan Albayrak, ‘‘Dolu dolu bir 2016 yılını geride bıraktık. Ama 2017 yılı daha da yoğun geçecek. 2017 yılı Tekirdağ için hizmette atılım yılı olacak. Büyükşehir Belediyesi’nin başarısı sizlerin başarısıdır. Vatandaşlarımıza karşı her zaman güler yüzlü olacağız. Vatandaş her zaman haklıdır, haksız olsa bile haklıdır. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi büyük bir ailedir. Bu ailenin birer mensubu olarak sizlerin 2017 yılında da görevinizi layıkıyla yapacağınızdan kuşkum yok.’’ diye konuştu.

YENİ YILLARINI KUTLADI
Genel Sekreter Oral Karakaya, Genel Sekreter Yardımcıları Mehmet Zeki Gürcün ve Fatih Ünsal ile daire başkanlarının da hazır bulunduğu eni yıl kutlama programında 2017 yılının başta ülkeye, sonra Tekirdağ’a, vatandaşlara ve Büyükşehir ailesine hayırlı olmasını dileyen Albayrak, ‘‘Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl geçirmeniz dileğiyle yeni yılınızı kutluyorum.’’ dedi. Başkan Albayrak konuşmasının ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi çalışanları ile tek tek tokalaşarak yeni yıllarını kutladı.

Haber: Ekin Avcı