25.1 C
Çerkezköy
30 Eylül Cuma, 2022
spot_img

Alkaya: Halk için siyaset yaptığımızı hiçbir zaman unutmuyoruz

İYİ parti Tekirdağ il Başkanlığı Yeni bir çalışma programı hazırladı. Bu çalışma programı kapsamında Tekirdağ Milletvekili Enes Kaplan, 11 ilçe başkanı ve yönetimini diğer ilçeleri daha iyi tanımak ve ortak çözümler üretebilmek için her hafta bir ilçede halkla buluşmaya devam edilecek

İYİ parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan ve 11 ilçe başkanı ve ekipleri ilk uygulamayı Şarköy’den başlattı. İYİ parti ekibini karşısında gören Şarköylüler gelecekle ilgili zihnindeki ve gönlündeki gelecek beklentilerini İYİ partililerle bol bol paylaşma imkanı buldular.

Şarköy çalışması için değerlendirmede bulunan İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, “Halk için siyaset yaptığımızı hiçbir zaman unutmuyoruz. Bizler makam koltuklarında oturmak için değil, sokakta vatandaşlarımızla bir araya gelmek için siyaset yapıyoruz. Bu bilinçle her gün sahaya çıkarak vatandaşımızı dinliyoruz.

Bu hafta da 11 ilçe başkanımızla hazırladığımız çok yoğun bir program gerçekleştirdik. Halkımızla, esnaflarımızla bir araya geldik. Görüyoruz ki Şarköylülerle İYİ Parti’nin çok büyük bir karşılığı var. Yapılacak olan ilk seçimlerde İYİ Parti’nin Şarköy de bayrağı en önde taşıyacağını görecekler.

Sonuç olarak, hayat pahalılığı ve kötü yönetim nedeniyle hakikaten halkımızda itiraz ve infial çok yüksek. Vatandaşın tek beklediği sandık ve İYİ Parti iktidarıdır. Liyakatle eşitlenen, güvenle yaşayan, üreterek kazanan, sevgi ile güçlenen, adalet ile özgürleşen iyi Parti iktidarıyla halkımız hayal ettiği yaşantısına kavuşacaktır.” dedi.

Benzer Haberler

spot_img

En Son Haberler

kapaklı haberler