Aralık ayı Halkla Buluşma Toplantısı Veliköy Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Söz konusu toplantıya Çerkezköy İlçe Kaymakamı Atilla Selami Abban’ın yanı sıra, İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Göksel Söylemez, Çerkezköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nuray Koç, Çerkezköy Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Muhteber Kuralay, Veliköy Mahalle Muhtarı Ersan Albayrak ve çok sayıda vatandaş katıldı.

aylik-halkla-bulus%cc%a7ma-toplantisi-gerc%cc%a7ekles%cc%a7ti

HER AY GERÇEKLEŞTİRİLECEK
Toplantıda konuşan Kaymakam Abban, “İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda, Vatandaşlarımızın görüş, dilek ve şikayetlerini dinlemek, varsa çözüm yolları konusunda fikirlerinizi almak ve siz değerli Vatandaşlarımızla bir araya gelerek sıkıntılarınızı yerinde dinlemek için Halkla Buluşma Toplantısı gerçekleştiriyoruz. Bu toplantılarımızı bundan sonra her ay değişik mahallerimizde gerçekleştireceğiz.” dedi.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ
Genel olarak mahalle sakinlerinin karşılaştığı sosyal, kültürel, ekonomik, çevre, altyapı gibi konularda sorunların aktarıldığı toplantıda, bu sorunların çözüme kavuşturulması için karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Gelen taleplerin çözümü için gerekenlerin yapılacağını söyleyen Abban, yapılacak çalışmaların da bizzat takipçisi olacağını dile getirdi. Toplantıya katılan vatandaşlar ise toplantıyı faydalı bulduklarını belirterek, “İlçemizde ilk defa böyle bir toplantı gerçekleşiyor. Kaymakamımızın sorunlarımıza duyarlı olmasından ve bizleri dinlemesinden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni görevleri de hayırlı uğurlu olsun.” dediler.

Haber: Ekin Avcı