Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen sahur programları kapsamında Saray’ın Safaalan Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya geldi

ÇOK SAYIDA SAFAALANLI KATILDI
Sahur Programında Başkan Kadir Albayrak’ın yan sıra; Tekirdağ Milletvekili Dr. İlhami Özcan Aygun, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Behçet Atlı, Safaalan Mahalle Muhtarı Mehmet Özmen ve Safaalanlı vatandaşlar da yer aldı.

BİZİ MİSAFİR ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
Burada bir konuşma yapan Başkan Albayrak, “Başta Safaalan Mahalle Muhtarımız Mehmet Özmen olmak üzere, siz değerli Safaalan kadınlarına ve tüm Safaalan halkına bizleri misafir ettikleri için teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi, ikinci hizmet dönemimize başlamış bulunuyoruz.  Geride bıraktığımız dönemde olduğu gibi yeni dönemimizde de Saray için önemli projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Ben Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Ramazan ayının tüm insanlığa huzur ve güzellik getirmesiyle, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.” dedi.

ÖNERİ VE TALEPLERİ DİNLEDİ
Vatandaşlar da Başkan Kadir Albayrak’a gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür ederek, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında öneri ve taleplerde bulundu.