Çerkezköy Belediyesi tarafından TEDES Kent Güvenliği Sistemi Projesi kapsamında Çerkezköy Emniyet Müdürlüğü’ne 7 araç tahsis edildi.

OGAN TESLİM ALDI
Çerkezköy Belediyesi Teknik Hizmetler Binası’nda gerçekleşen programda, Çerkezköy’de kurulan Trafik Elektronik Denetleme Sistemi (TEDES) Projesi kapsamında Çerkezköy Belediyesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğü arasında yapılan sözleşme gereği Emniyet Müdürlüğü’ne 7 araç tahsis edildi. TEDES Kent Güvenliği Sistemi Projesi kapsamında kullanılmak için tahsis edilen araçlar, İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan tarafından teslim alındı.

MART AYINDA İLK GÖRÜNTÜLER ALINACAK
TEDES Projesi ile ilgili bilgiler veren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “Şubat ayı sonunda veya Mart ayı içerisinde Hayri Batur Caddesi’nde Mobese-Zabıta Noktası olarak belirlenen alanda TEDES Projesi kapsamında ilk görüntülemeleri almaya başlayacağız. Haziran ayının sonuna doğru ise binamız tam olarak bitecek ve hizmet vermeye başlayacak. Çerkezköy’ün daha güvenli bir hale gelmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” diye konuştu.

‘GÜVENLİ BİR KENT İÇİN ÇALIŞIYORUZ’
TEDES Projesi kapsamında Çerkezköy Belediyesi tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edilen araçlar için Başkan Akay ve Çerkezköy Belediyesi’ne teşekkür eden Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, “Çerkezköy’ün daha güvenli bir kent olması için hep birlikte çalışmalar yapıyoruz. TEDES projesi kapsamında Belediyemiz ile ortaklaşa çalışmalar yürütüyoruz. Projenin Çerkezköy’e hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
Haber: Ekin Avcı