17.1 C
Çerkezköy
3 Aralık Cuma, 2021
spot_img

Belediyenin sporcuları, Türkiye Şampiyonası’nda Çerkezköy’ü temsil edecek

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi sporcuları, elde ettikleri başarılarla Çerkezköy halkına gurur yaşatmaya devam ediyor

MASA TENİSİ ERKEK TAKIMIMIZ 3. OLDU

Elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, bir kez daha Çerkezköy halkının göğsünü kabarttı. Kulübün masa tenisi sporcuları, 16-17 Ekim tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenen Gençler Marmara Bölge Takım Şampiyonası’na katıldı. Birbirinden çekişmeli müsabakalara sahne olan şampiyonada, Çerkezköy Belediyesi Erkek Takımı 24 takımın arasından Bölge 3’üncüsü olmayı başardı.

MASA TENİSİ KIZ TAKIMI 4’ÜNCÜ OLDU

Aynı şampiyonada Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Kız Takımı da 4’üncü oldu. Her 2 takım da elde ettikleri bu başarılar sayesinde Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Sporcuları ve antrenörleri tebrik eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Masa Tenisi Takımlarımızın kentimizi Türkiye Şampiyonası’nda da en iyi şekilde temsil edeceğinden şüphem yok” dedi.

ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ VERECEĞİZ

Çerkezköy Belediyesinin her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu sözlerine ekleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy’ümüzün çocuklarını spora teşvik etmek, onların daha da başarılı olabilmelerine katkı sağlamak için elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz” diyerek, sporculara Türkiye Şampiyonası’nda başarılar diledi.

Benzer Haberler

En Son Haberler

En Çok Okunanlar