Tekirdağ Okullar Arası Güreş Turnuvasında takım olarak il birincisi olan Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grekoromen Takımı, Okul Müdürü Caner Baysal ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ömer Türkmen ile birlikte, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan’ı ziyaret etti.

SÖZDİNLER TEBRİK ETTİ
Tekirdağ Okullar Arası Güreş Turnuvasında takım olarak il birincisi olan Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grekoromen Takımı, Okul Müdürü Caner Baysal ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ömer Türkmen ile birlikte, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan’ı ziyaret etti. Takım olarak başarılarının yanı sıra ferdi olarak da 7 ayrı birincilik kazanan öğrencileri tebrik eden ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sözdinler, öğrencilerin başarılarının devamını diledi.

KROS YARIŞLARINDA DA ÜÇÜNCÜ OLDULAR
Güreşin yanı sıra kros yarışlarında da büyük bir başarı elde eden Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, kros yarışlarında da bayan ve erkeklerde takım olarak il üçüncüsü oldu.