REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çerkezköy Havadis

Bu kez gerginliğe müsaade etmedi!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bu kez gerginliğe müsaade etmedi!
630
04 Kasım 2019 - 17:06
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yaşanan hararetli tartışmalar nedeniyle Cuma günü yarıda kalan Çerkezköy Belediyesi Kasım ayı olağan Meclis Toplantısı, Pazartesi günü saat 15.00’de Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay başkanlığında gerçekleşti. Akay, Cuma günü yaşanan tartışmanın ardından aldığı karara uyarak gündem dışı söz almak isteyen AKP grup sözcüsü Adem İçli’ye müsaade etmeyerek yeni bir tartışmanın yaşanmasının önüne geçti.

Gazete Havadis- Çerkezköy Belediyesi Kasım Ayı olağan Meclis toplantısı Pazartesi günü gerçekleşirken, Cuma günü gündem dışı yaptığı konuşma ile tartışmaya yol açan AKP grup sözcüsü Adem İçli’nin yine gündem dışı konuşma yapma isteğine, olası bir tartışmaya yol açmaması için bu kez müsaade etmedi.

Açılış ve yoklama ile başlayan Belediye Meclis toplantısının Kasım ayı ilk oturumunda ilk olarak Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün 24.10.2019 gün ve 1318 sayılı Belediye Hissesi hakkındaki müzekkeresinin müzakeresi görüşülerek, incelenmek üzere İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi.

PERGOLA KONUSU KOMİSYONDA GÖRÜŞÜLMEYE DEVAM EDECEK

Ardından gündemin ikinci maddesinde yer alan Belediye Meclisinin 07.10.2019 günü yapılan Ekim ayı Meclis toplantısında İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edilen İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 25.09.2019 gün ve 15 sayılı Pergola-Pergolalar (Gölgelik) hakkındaki müzekkeresi görüşülerek, konunun Komisyonlarda görüşülmeye devam edilmesine ve sonraki Meclislerde gündeme alınmasına oy birliği ile karar verildi.

GÜNDEM MADDELERİ KOMİSYONLARA HAVALE EDİLDİ

Gündemin üçüncü maddesinde yer alan Çerkezköy Ehli Beyt Derneği Başkanı Sinan Boztepe’nin Belediye Başkanlığına vermiş olduğu 03.10.2019 gün ve bila sayılı sokak isim değişikliği talebi hakkındaki dilekçesinin müzakeresi görüşülerek incelenmek üzere İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi.

Plan ve Proje Müdürlüğü’nün gündemin 4. maddesinde yer alan 25.10.2019 gün ve 49 sayılı 3. Etap 2. Kısım Revizyon uygulama İmar Planı hakkındaki müzekkeresinin müzakeresi görüşülerek, incelenmek üzere İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edilmesinin ardından Plan ve Proje Müdürlüğü’nün 25.10.2019 gün ve 50 sayılı muhtelif imar planları plan notları değişikliği hakkındaki müzekkeresinin müzakeresi de görüşülerek, incelenmek üzere İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi.

Gündemin 6. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 25.10.2019 gün ve 27 sayılı konut dışı hizmetlere yönelik yapı ruhsatı düzenlenmesi hakkındaki müzekkeresinin müzakeresi görüşülerek, incelenmek üzere İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edilmesinin ardından Plan ve Proje Müdürlüğü’nün 25.10.2019 tarih 51 sayılı Plan ve Proje Müdürlüğü’nün Yönetmeliğinin tanzim edilmesi hakkındaki müzekkeresinin müzakeresi ise Belediye Başkanı Vahap Akay’ın teklifi ile oy birliği ile gündemden çıkarıldı.

İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETMELİĞİ YENİDEN DÜZENLENECEK

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün gündemin 8. maddesinde yer alan 25.10.2019 gün ve 3215 sayılı Müzekkeresinin ekindeki (II) Sayılı Cetvelde belirtildiği şekilde Belediyemizde münhal bulunan 1 adet kadroda iptal ihdas işlemi yapılması hakkındaki müzekkeresinin müzakeresinin oy birliği ile kabul edilmesinin ardından İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 25.10.2019 gün ve 28 sayılı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün Yönetmeliğinin yeniden düzenlenerek tanzim edilmesi hakkındaki müzekkeresinin müzakeresi oy birliği ile İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi.

İKİNCİ OTURUM ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILACAK

Çerkezköy Belediye Meclisi’nin Kasım ayı Meclis toplantısının ilk oturumu ilgili gündem maddelerinin görüşülüp, Komisyonlara havale edilmesinin ardından sona ererken, Kasım ayı Meclis toplantısının ikinci oturumu Çarşamba günü saat 15.00’da yapılacak.

brazzers porno
erotik film
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.