Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Bölge Müdürlüğü’nün kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde dünyaca ünlü perküsyon ustası Burhan Öçal ve Çellistanbul, ÇOSB Konferans Salonu’nda sahne aldı. İzleyenlerin dakikalarca ayakta alkışladığı gösteride Burhan Öçal’ın darbuka şovu büyük beğeni topladı.

YOĞUN KATILIM YAŞANDI
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Bölge Müdürlüğü’nün kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde dünyaca ünlü perküsyon ustası Burhan Öçal ve Çellistanbul, ÇOSB Konferans Salonu’nda sahne aldı. Yoğun katılımın yaşandığı gösteriyi Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Saim Buyruk ve ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ile sanayiciler, Çerkezköy’den ve Kapaklı’dan vatandaşlar izledi.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
İzleyenlerin dakikalarca ayakta alkışladığı gösteride Burhan Öçal’ın darbuka şovu büyük beğeni topladı. Zaman zaman anlattığı fıkralarla ve yaptığı esprilerle de izleyenleri kahkahaya boğan Burhan Öçal ve Çellistanbul, ÇOSB Konferans Salonu’nda onlarca klasik eser de sergilerken konserin sonunda Öçal ve Çellistanbul Grubu üyelerine protokol tarafından çiçek takdim edildi. Çiçek takdiminin ardından konuşan Öçal, kendisinin de Trakyalı olduğunu belirterek, bölgeye böyle bir salon kazandırdıkları için ÇOSB Yönetim Kurulu’na teşekkür etti.

Haber: Ekin Avcı