Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, son günlerde ülkede yaşanan terör olayları dolayısıyla bir kınama mesajı yayımladı. Camcı, mesajında şu ifadelere yer verdi:

camci-u%cc%88lkemizi-tero%cc%88re-teslim-etmeyeceg%cc%86iz_1000x667

‘KARANLIK GÜÇLERİN OYUNUNU BOZACAĞIZ’
Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Örgütü olarak meydana gelen hain saldırılarla yurdumuzun her bölgesinde terör eylemlerini gerçekleştirenleri, bunlara destek verenleri, bundan fayda umanları lanetliyoruz.Terör bir insanlık suçudur. Terör ve destekçileri hiçbir zaman başarılı olamayacak. Saldırılar karşısında asla boyun eğmeyeceğiz. Bu terör saldırıları, ülkede bir korku iklimi yaratarak Türk halkının birlik ve beraberliğini bozmayı hedef almaktadır. Bizi terörle yıldırmaya, bezdirmeye, halkımızın kardeşliğini bozmaya yönelik bu alçak saldırılar karşısında boyun eğmeyeceğiz. Hain saldırılara karşı milletimizle birlikte tek yürek olacağız ve ülkemizi kaosa sürüklemeye çalışan karanlık güçlerin oyununu bozacağız.

‘TERÖRE TESLİM OLMAYACAĞIZ’
Türk halkının sağduyusunu hedef alan saldırılar karşısında ortak ve güçlü bir duruş sergileyeceğine inanıyorum. Nereden ve kimden gelirse gelsin bu alçak ve hain saldırılar birliğimizi ve dayanışmamızı asla bozamayacaktır. Biz teröre alışmayacağız. Türkiye teröre teslim olmayacak ve bizler ülkemizi teröre teslim etmeyeceğiz. Patlayan bombalar,terör saldırıları ve katliamlar ülkemizin kaderi olmamalıdır. Teröre teslim olmayacak, teröre alışmayacak, insanı, yaşamı, barışı, toplumsal refah ve huzuru savunmaya devam edeceğiz. Halkımızın, sağduyusunu hedef alan bu saldırılara karşı ortak ve güçlü bir karşı duruş sergileyeceğine olan inancımız tamdır.

‘MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN’
Teröre karşı toplumumuzun tüm kesimlerinin gösterdiği direnç, duyarlılık ve ortak irade, terörle mücadelede Türkiye’nin en büyük varlığı olmaya devam edecektir. Terör saldırılarında şehit olan mehmetçiklerimize, polislerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm ülkemize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.’’

Haber: Ekin Avcı