Çerkezköy’de etkili olan sağanak yağış siyasetin de malzemesi oldu. 2012 yılında kendi dönemlerinde yaşanan sel felaketini çabuk unutan AKP İlçe Teşkilatı, yollarda oluşan su birikintilerini paylaşarak Vahap Akay’ı çalışmamakla suçladı.

Gazete Havadis- Yerel seçimlere kısa bir zaman kala siyasette rekabet artarken, Vahap Akay ve Belediye Yönetimini eleştirmek isteyen AKP’liler ilginç bir yönteme başvurdu. Çerkezköy’ün 2004-2014 yılları arasında toplam 10 yıl kendi yönetimlerinde olduğunu unutan AKP İlçe Başkanlığı, etkili sağanak yağış nedeniyle yollarda oluşan su birikintilerini paylaşarak Vahap Akay ve Belediye yönetimini çalışmamakla suçladı. AKP İlçe Teşkilatı, Çerkezköy’ü 10 yıl yönettiklerini unuttuğu gibi, Çerkezköy tarihinin en büyük sel felaketinin de yine kendi dönemlerinde, yani 2012 yılında yaşandığını da unuttular.
HAVADİS HATIRLATIYOR
Sağanak yağış nedeniyle yollarda oluşan su birikintileri siyasetin malzemesi olunca, Havadis Gazetesi olarak hafızaları tazelemek yine bize kaldı. İşte 2012 yılında Kurban Bayramından bir gün önce yaşanan sel felaketinin görüntüleri. Kaynak; Kanal 7 – www.beyazgazete.com

İŞTE AKP ÇERKEZKÖY İLÇE TEŞKİLATI’NIN PAYLAŞIMI