REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çerkezköy Havadis

Çetin parti rozetini ne zaman çıkaracak?

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çetin parti rozetini ne zaman çıkaracak?
A. Kadir Kıldize
A. Kadir Kıldize( a.kildize@gmail.com )
10
04 Temmuz 2019 - 12:25
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Merhaba kıymetli okur,
Geçtiğimiz hafta Kapaklı Belediyesi tarafından basın mensuplarına, “DUYURU : Belediye Başkanımız Mustafa ÇETİN 27 Haziran Perşembe günü yarın saat 11.00 ‘da Makam odasında Basın açıklaması yapacaktır. Tüm basınımız davetlidir.” şeklinde bir mesaj gönderildi.
Mesajı okuyan her insan evladı, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’in ‘tek başına’ ve makam odasında bir açıklama yapacağını düşünür. Ancak beklenen olmadı. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, AKP İlçe Başkanı, AKP İlçe eski Başkanı ve yine bir takım AKP’li ile birlikte, koro halinde, belediyenin merdivenlerinde açıklama yaptı.
‘Ne var bunda, yapabilirler’ diyebilirsiniz. Siz yine de bu şekilde düşünmeden önce yazıyı sonuna kadar okuyun, ondan sonra karar verin.
Her belediye başkan adayı, kampanya döneminde siyasi partisinin politikaları neyse ona göre davranır ancak en büyük argümanı şudur; ‘Belediye Başkanı seçildiğim günden itibaren parti rozetimi çıkaracak ve herkesin Başkanı olacağım.’
Tabi ki kimse belediye başkanından partisini tamamen bırakmasını beklemez. Ancak belediye başkanının siyaset yapacağı zamanlarda belediyeyi değil de ilçe teşkilatını kullanması, en azından birçok insanı mutlu eder. Zira ilçe teşkilatları da tam olarak siyasi faaliyetlerin yürütülmesi için var.
Ayrıca, 5 yılı aşkın bir süredir ilçe olan, nüfusu ile Türkiye’nin birçok ilçesinden büyük olan Kapaklı’ya, bunca zaman sonra Devlet Hastanesi’nin yapılacağının ‘müjdelenmesi’ haberini, koca koca adamların yıllık fotoğrafı çektirir gibi merdivene dizilip anlatması, sadece bana mı komik geliyor?
Yahu 5 yıldır ilçe olan bir kentten bahsediyoruz. Nüfusu da 120 bini aşmış! İnsan o merdivene çıkmaya utanır! Hadi çıktın, biraz mahçup ol, bu zamana kadar yapamadık ama inşallah bundan sonra yapacağız gibi cümleler kur. Onu da geçtim, bırakın da bu müjdeyi! göreve yeni gelmiş belediye başkanı açıklasın. Siz ayrıca ilçe teşkilatınızda yapın açıklamanızı.
Hele bir hastane faaliyete başlasın, ondan sonra emeği geçen-geçmeyen her protokol sevdalısı için zaten kurdele kesme töreni düzenleniyor. Çıkarsınız platformun üstüne, kesersiniz kurdeleyi. Daha ortada hastane yok, sadece yapılacağı müjdelenmiş! siz neyin telaşındasınız?
Mustafa Çetin’e dönecek olursak, bir an önce parti rozetini bir kenara bırakması ve herkesin belediye başkanı olması gerekiyor. Vatandaş AKP İlçe Başkanını ya da eski ilçe başkanını seçmedi, Mustafa Çetin’e oy verdi ve onu başkan seçti.
Bu vesileyle Sayın Mustafa Çetin’e şu soruyu da sormak isterim; ‘Katar’a aslında ne için gidildi?’
Kulislerde dönen 3 konu var; “İkiz Göller için yatırımcı arayışı, Katar’a içme suyu satışı ve Kapaklı’da bir otele müşteri arayışı.”
Kalın sağlıcakla…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com