Türkiye’nin en kapsamlı LED sokak aydınlatma sistemlerinden birini daha hayata geçiren Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB), gelişmiş ülkeler standartlarındaki altyapısıyla göz dolduruyor.

 

Gazete Havadis- ÇOSB, kaliteli enerji için yer altına aldığı enerji nakil hatlarının ardından kapsamlı olarak başlattığı LED sokak aydınlatması işlerini de tamamlamak üzere.
YÜZDE 50 TASARRUF!
ÇOSB, üretimin her sahasında sanayicisinin ihtiyaçlarına cevap vermek için verdiği kesintisiz, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerinin yanı sıra yaptığı bu çalışmalarla da takdir topluyor. Sokakları ışıl ışıl olan ÇOSB, konvansiyonel armatürler yerine kullandığı LED armatürlerle de aynı zamanda %50’ye varan enerji tasarrufu sağlıyor. Çalışmalar kapsamında enerji tasarrufunun yanı sıra alt yapı kablolama maliyetleri de aşağıya çekiliyor. En son ÇOSB içerisindeki; 1. Cadde, 3. Cadde, 5. Cadde, 13. Sokak, 15. Sokak ve 22.Sokakların sokak aydınlatmasını tamamlayan ÇOSB Müdürlüğünün bu çalışmaları hem katılımcısı hem de vatandaşlar tarafından takdir topluyor.