Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğü, sürdürülebilir çevre ve yangın bilinci geliştirmek amacıyla her yıl 2000’i aşkın ilköğretim öğrencisine çevre ve yangın bilinçlendirme eğitimlerini vermeye devam ediyor.

c%cc%a7osbnin-yangin-ve-c%cc%a7evre-eg%cc%86itimleri-devam-ediyor_1000x667

ÇEVRE VE YANGIN BİLİNCİ GELİŞTİRMEYİ AMAÇLIYOR
Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğü, sürdürülebilir çevre ve yangın bilinci geliştirmek amacıyla her yıl 2000’i aşkın ilköğretim öğrencisine çevre ve yangın bilinçlendirme eğitimlerini vermeye devam ediyor. ÇOSB Bölge Müdürlüğü, 2016-2017 Eğitim-Öğretim döneminde 22 okulun 3. sınıf öğrencilerinden yaklaşık 1100 öğrenciye yangın eğitimi, 21 okulun 7. sınıf öğrencilerinden yaklaşık 1050 öğrenciye de çevre eğitimi vermeyi hedefliyor.

ÖĞRENCİLERE HEDİYELER VERİLDİ
ÇOSB Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen eğitimlerde öğrencilerde yangın ve çevre bilinci oluşturulmaya çalışılıyor. Gerçekleştirilen eğitimlere zaman zaman ÇOSB Yönetim Kurulu da katılarak öğrencilerle sohbet ediyor. Geçtiğimiz haftalarda yapılan eğitime katılan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, ÇOSB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bekmezci ve ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, öğrencilere sorular sorarak yangın bilinci ile ilgili bilgilerini paylaştı. Eğitimin sonunda ÇOSB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bekmezci tarafından öğrencilere hediyeler verildi.

Haber: Ekin Avcı