Cumhurbaşkanı danışmanı Mesut Uğur, İş adamı Halil Demirdağ ile birlikte Namık Kemal  Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti.

TEBRİK ETTİ
Cumhurbaşkanı danışmanı Mesut Uğur, İş adamı Halil Demirdağ ile birlikte Namık Kemal  Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Cumhurbaşkanı danışmanı Mesut Uğur 2006 yılında kurulan ve 10 yıllık süre zarfında büyük bir ilerleme gösteren, Namık Kemal Üniversitesi’nin bugünlere gelmesinde emeği geçen Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek ve çalışma arkadaşlarını tebrik etti.

LABORATUVAR VE DERSLİKLERİ İNCELEDİ
Cumhurbaşkanı danışmanı Mesut Uğur ve İş adamı Halil Demirdağ, ziyaret esnasında Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Morfoloji Binası’nı gezerek, üniversitenin laboratuvar ve dersliklerini yerinde inceledi. Cumhurbaşkanı danışmanı Mesut Uğur, Namık Kemal Üniversitesi’nin Tekirdağ’a ve Türkiye’ye yakışır bir yükseköğretim kurumu olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.