Çerkezköy Haydi Kanyona Doğa Sporları Derneği Başkanı Ömer Yeter ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret ettiler

TEBRİK ETTİLER VE DERNEK HAKKINDA BİLGİ VERDİLER
2018 yılında kurulan Çerkezköy Haydi Kanyona Doğa Sporları Derneği’nin Başkanı Ömer Yeter, Yönetim Kurulu Üyeleri Cansu Çapa, Orçin Demirci ve S. Baha Targün Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret ederek, dernekleri hakkında bilgiler verdiler ve 31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden Belediye Başkanı seçilmesi nedeni ile tebrik ettiler.

PROJELERİNİ ANLATTILAR
Dernek olarak yapmayı planladıkları faaliyetler ve projeler hakkında Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a bilgi veren Çerkezköy Haydi Kanyona Doğa Sporları Derneği Başkanı Ömer Yeter ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yapacakları etkinliklerde Başkan Akay’ı aralarında görmekten duyacakları memnuniyeti ifade ettiler.

HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN
Çerkezköy Haydi Kanyona Doğa Sporları Derneği Başkanı Ömer Yeter ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Derneğinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah kentimiz ve gençlerimiz için güzel ve faydalı projelere imza atarsınız” dedi.