donmezdenCumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, Çerkezköyspor Futbol Takımı ve Yöneticilerine, Salı günü oynayacakları Sultangazispor karşılaşması öncesinde ‘motivasyon’ kahvaltısı düzenledi.

Salı günü saat 10.00’da Golden Palas Otel’de düzenlenen kahvaltıya CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, Kulüp Yöneticileri ve futbolcular katıldı.

“KEŞKE DAHA ÖNCE YAPILSAYDI”

Kahvaltı sonrası açıklama yapan Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, düzenlediği kahvaltıdan ötürü Dönmez’e teşekkürlerini sundu. Böyle bir organizasyonun ilk defa yaşandığını dile getiren Korkmaz; “Keşke daha önce de siyasi partilerimiz Çerkezköysporla kaynaşmak adına bu tarz organizasyonlar yapsaydı. Bu anlamda Metin Dönmez’in gerçekleştirdiği kahvaltı organizasyonu, ilk olma özelliğini taşıyor. Kendisine, sergilemiş olduğu bu duyarlı davranışından ötürü şahsım ve takımım adına teşekkürlerimi sunuyorum. Sultangazispor karşılaşmasına da galibiyet parolası ile çıkacağımızı, alacağımız galibiyeti de Metin Başkan’a hediye edeceğimizi belirtmek istiyorum” dedi.

“KAHVALTI BAHANE, GÖNÜL ALDIK”

Korkmaz’ın ardından bir açıklama yapan CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, Sultangazispor karşılaşmasında futbolcular ve teknik ekibe başarılar dilediğini belirterek; “İnşallah bu karşılaşmadan iyi bir sonuçla ayrılacaklar ve yollarına emin adımlarla devam edecekler” diye konuştu. Dönmez ayrıca kahvaltının bahane olduğunu, amaçlarının kaynaşmak ve gönül almak olduğunu belirtti.

“SİYASİ HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİZ”

Dönmez’in konuşmasının ardından takım adına bir konuşma yapan Çerkezköyspor Futbol Takımı Kaptanı Fırat Işık, kahvaltı için Metin Dönmez’e teşekkür ederek siyasi hayatında başarılar dilediğini belirtti.