Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından çeşitli ilçelerde yapılan asfalt yol çalışmaları vatandaşları çileden çıkartıyor. Yapılan yollar iki ay bile dayanmazken, yollara serilen asfaltın neyinin eksik konulduğu merak konusu oldu.Çerkezköy Havadis- Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde yapılan asfalt yol çalışmaları vatandaşın tepkisini çekiyor.
2 AYDA SÖKÜLDÜ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Kasım ayında Cengiz Topel Caddesi’nde yapılan asfalt yol çalışması, iki ay gibi kısa bir sürede darmadağın oldu. Yolda derin çukurlar oluşması ve asfaltın dağılması üzerine ekipler yola müdahale ederek asfaltı tekrar kazıdılar.
SARAY’DA DA AYNI DURUM YAŞANDI
Büyükşehir Belediyesi tarafından Saray ilçesinde yapılan prestij caddesinde de aynı sorunla karşılaşılırken, vatandaşlar duruma isyan etti.
‘NEYİ EKSİK KULLANIYORSUNUZ?’
Yolların iki ay gibi kısa bir sürede dağılmasının ardından vatandaşlar Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne ‘Yol yapımında neyi eksik kullanıyorsunuz?’ sorusunu yöneltti.
AÇIKLAMA BEKLENİYOR
Yolların içler acısı halinden sonra vatandaşlar Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Fen İşleri Daire Başkanlığı’nın konu ile ilgili açıklama yapmasını bekliyor.

Haber: A.Kadir Kıldıze