25.1 C
Çerkezköy
27 Eylül Pazartesi, 2021
spot_img

Gökkaya bugün açıklıyor

Çerkezköy Vergi Dairesi’nden emekli ve 1999 yılı seçimlerinde Karaağaç Belediye Başkan adayı olan Şefik Seren Gökkaya, bugün Milliyetçi Hareket Partisi’nden Kapaklı için Belediye Başkan aday adaylığını açıklayacak.
ŞEFİK GÖKKAYAÇerkezköy Havadis- Geçtiğimiz hafta Kapaklı’da İlçe Teşkilatı ataması yapılan MHP’de bugün Belediye Başkanlığı için ilk isim resmi başvurusunu yapacak.
İLK İSİM GÖKKAYA OLDU
2014 Mart’ında yapılacak olan Yerel Seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Kapaklı Belediye Başkanlığı için bugün resmi başvuru yapacak olan Şefik Seren Gökkaya, Kapaklı’nın ilk MHP’li aday adayı olacak.
YÜCEL’İN DE BAŞVURU YAPMASI BEKLENİYOR
Şefik Seren Gökkaya’nın resmi başvuru yapacak olmasının ardından ise gözler Karaağaç Belediye Başkanı Özkan Yücel’e çevrildi. Yücel’in de önümüzdeki günlerde resmi başvurusunu yapması bekleniyor.
ŞEFİK SEREN GÖKKAYA KİMDİR?
1961 Isparta doğumlu olan Gökkaya, evli ve 2 çocuk babasıdır. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Gökkaya, yaklaşık 30 yıllık memuriyet yaşamının ardından Çerkezköy Vergi dairesinden emekli olmuştur.

Benzer Haberler

1 YORUM

  1. Şefik başkana hayırlı olsun dileklerimle başarılar diliyorum,Karaağaç’ta oturan bir kişi olarak kendisini 1999 seçimlerinden iyi tanıyoruz,burda gayet sevilen ve desteklenen biridir,zaten seçimleride kıl payı yapılan haksızlıklarla kaybetmiştir,eğer o zamn seçilseydi Karaağaç şu anki halinden çok farklı konumda olurdu,gerçi mhp nin işi bu seçimlerde zor mevcut belediye başkanı özkan başkan Karaağaç’tan pek destek alamaz,allah yollarını açık etsin diyelim başarılar

Comments are closed.

En Son Haberler

En Çok Okunanlar