5.1 C
Çerkezköy
4 Şubat Cumartesi, 2023
spot_img

Gürkan Mandalı: Mutfakta hırsız mı var?

İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Gürkan Mandalı, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Kapaklı Belediyesinin iştirak şirketi KENT A.Ş.’yi eleştirdi. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’in KENT A.Ş. için söylemiş olduğu “Orası benim mutfak ekibim olacak, Kapaklı’ya faydalı projeleri onun üstünden kazandıracağım” ifadelerini hatırlatan Mandalı, paylaşımına “Mutfakta hırsız mı var?” hashtag’ini tutturdu

Kapaklı Belediyesinin iştirak şirketi KENT A.Ş.’nin ‘kaşe’ skandalında sular durulmuyor. Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığı’nın basın açıklaması ve akabinde de suç duyurusunda bulunmasının ardından bir tepki de İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Gürkan Mandalı’dan geldi.

Mandalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“21.01.2023 tarihinde Kapaklı Havadis Gazetesi’nde yayınlanan KENT A.Ş doğrudan teminleri rakipsiz bir şekilde alabilmek için yüzlerce firmanın bilgilerini kopyalayarak sahte kaşelerini hazırladığı ve resmi belgelerde kullanıldığı iddia ediliyor.

Bu haberden sonra doğrudan teminlerin çoğunun KENT AŞ iştirak şirketi tarafından yapılmasına rağmen Kapaklı Belediyesinden veya KENT AŞ yönetim kurulundan herhangi bir açıklama gelmemiştir.
İddiaları şaşkınlık içerisinde izlerken herhangi bir açıklamanın gelmemesini Kapaklı kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz.
Kapaklı Belediye Başkanı Syn. Mustafa ÇETİN’in KENT AŞ’nin kuruluşunda orası benim mutfak ekibim olacak, Kapaklı’ya faydalı projeleri onun üstünden kazandıracağım derken bahsettiği ; 270 firmanın kaşelerini sahte olarak basıp, tekliflerde kullanmak mı Kapaklı’ya faydalı projedir ?
Bu kadar ciddi iddialar varken yönetimin hala görevine devam ediyor olması, kamuoyunda “iktidarız bize bir şey olmaz algısı” oluşturmaktadır.
Konunun İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanlığı olarak takipçisi olacağımızı tüm kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Benzer Haberler

En Son Haberler

kapaklı haberler