Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hizmette 1000’inci gününü kutluyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ‘‘Hizmette 1000. Gün’’ Programı kapsamında, 11 ilçe belediyesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Sabahın erken saatlerinde programına başlayan Başkan Albayrak, ‘‘Hizmette 1000. günün mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Her şey daha güzel ve yaşanabilir bir Tekirdağ için. Sevdamız Tekirdağ.’’ dedi.

hizmette-1000-gu%cc%88n-sevdamiz-tekirdag%cc%86_1000x667

11 İLÇEDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Başkan Albayrak, hizmette 1000. gün programı kapsamında 11 ilçenin hizmet binalarını ve mahallelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Program sırasında vatandaşlarla da buluşarak çalışmalar hakkında bilgiler veren Albayrak, ‘‘Hizmette 1000. günün mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Her şey daha güzel ve yaşanabilir bir Tekirdağ için. Sevdamız Tekirdağ.’’ diye konuştu.

ÇERKEZKÖY ŞEHİTLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Program kapsamında Çerkezköy’ü de ziyaret eden Albayrak, Çerkezköy Hizmet Binası’nda incelemelerde bulunarak ilçe esnafı ve vatandaşlar ile bir süre sohbet etti ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Çerkezköy Şehitliği’ni de ziyaret eden Başkan Albayrak, ‘‘Başta Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve gururla anıyoruz. Tüm gazilerimizden sağ olanlara sağlık ve uzun ömür diliyoruz. Vefat edenleri de rahmet, minnet ve gururla anıyoruz.’’ dedi

‘937 BİN NÜFUSA HİZMET VERİYORUZ’
Hizmette bin günü tamamlayan Başkan Albayrak, ‘‘Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak vizyonumuz; güçlü sanayisi, tarım ve hayvancılığı, lojistik yatırımları, turizmi ve üniversitesiyle, çevreye duyarlı, tüm ilçeleri ile birlikte kentleşmesini tamamlamış, yaşanabilir ve mutlu bir Tekirdağ. Bunun için de 11 ilçemizle birlikte güç birliği yaparak çalışıyoruz, çalışacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak Şarköy’ün Terziköyü’nden Saray’ın Safaalan Mahallesi’ne kadar 11 İlçe, 362 mahalle, 937 bin nüfusla, 6 bin 313 kilometrekare alanda hizmet veriyoruz.’’ açıklamasında bulundu.

‘TEKİRDAĞLI VATANDAŞLARA TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM’
Bugün hizmette bininci günün mutluluğunu yaşadığını dile getiren Albayrak, ‘‘Geçen bin gün içerisinde sevgimizle, yüreğimizle, emeğimizle, özverimizle ve en önemlisi sizlerden aldığımız güçle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizle, yenilenen, gelişen ve büyüyen bir kent yaratma hedefimize istikrarlı bir şekilde ilerliyoruz. Bu yolda bizlere yardımcı olan, faaliyetlerimize katkı sağlayan ve hizmetlerimizi takdir eden Tekirdağlı vatandaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.’’ diye konuştu.

Haber: Ekin Avcı