REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çerkezköy Havadis

İftira değil, gerçekler!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İftira değil, gerçekler!
A. Kadir Kıldıze
A. Kadir Kıldıze( a.kildize@gmail.com )
362
14 Ocak 2020 - 15:45
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Merhaba kıymetli okur.

Çerkezköy’ün dönek kara kutusu, bugün adını ilk defa kullanacağım; Abdulhamit Albez, beni ‘Tescilli fetöcü’ ilan etmiş. Adeta mal bulmuş mağribi gibi heyecanla yazdığı bu yazıyı bir de habercilik başarısı olarak sunmuş ki gülerken okumakta zorlandım. Cevap hakkı doğduğu için bu yazıyı yazma ihtiyacı hissettim.

Sayın Albez, ben ne senin gibi döneğim, ne de gizli saklı iş yaparım. Soruyorum sana; sen, o küçücük beyninle belge diye sadece 1 sayfasını yayınladığın ve aslı 4 sayfa olan o ifade tutanağıyla mı beni ‘tescilli fetöcü’ ilan ettin?

Senin o ‘tescil belgesi’ diye eksik yayınladığın ifade tutanağının devamında yürütülen bir soruşturma ve hakkımda verilen bir de takipsizlik kararı var. İfade tutanağına erişebildiğine göre takipsizlik kararına erişmen çok zor değildir diye düşünüyorum.

Eğer takipsizlik kararına ulaşamadım diyorsan, gazetene reklam veren diğer arkadaşlara sorabilirsin. Burgerci var mesela, AKP’li Meclis Üyesi, ona sorabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam o da aynı davada yargılandı. Ya da diğer reklamverenin olan lahmacuncuya sor. Yanlış hatırlamıyorsam bize takipsizlik verilirken, o bir süre hüküm giydi.

Öncelikle o ‘Tescilli fetöcü’ yakıştırmasının hesabını yargıda vereceksin, bunu o küçük beynine kazı. Senden alacağım tazminatla, piyasada borç taktığın insanlara yemek ısmarlayacağım.

O kadar bilmiyorsun ki bu işi, pervasızca yalana sarılıyorsun. Yahu insan bir araştırır. KOSGEB dediğin kurumdan bilgi almak çok da zor değil. Ara bir sor, bu adam kredi kullanmış mı diye? Nasıl ispat edeceksin şimdi bu iftirayı mahkemede? Beni gözaltına aldıklarını yazmışsın mesela? Onu da araştırmadın değil mi? Yazıyorsun kafana göre, nasıl ispat edeceksin şimdi bunu? Hakkımda soruşturmanın devam ettiğini belirtmişsin. Takipsizlik kararı var bende. Bunu hakime nasıl anlatacaksın? En çok da şu iddiana güldüm ve bunu ispat etmeni özellikle isteyeceğim; ‘Yakın çevresinin iddiasına göre üniversite yıllarında fetönün ışık evlerinde kalmış’ Yahu, beni biraz araştırmış olsan, zaten ev arkadaşlarımın hepsi Çerkezköy’de ikamet ediyor. Işık evlerinde kalmak bir yana, çok genci kurtardık oralardan. Sorsan anlatırlar.

Dedim ya sayın Albez, ben senin gibi dönek değilim, gizli saklı da iş yapmam. Ben, senin o yalan dolanla algı yapmaya çalıştığın mevzuyu 7 Temmuz 2017 yılında kendi gazetemde ‘Terörist değilmişim’ başlığıyla zaten yazdım. Hoş sen onu da biliyorsun da işine gelmiyor. Ben yine de en azından bilmeyenler için o köşe yazısını da bu yazının sonuna ekliyorum.

Burası çok önemli, o yüzden iyi oku Sayın Albez. Bu yazının sonuna, daha önceden yazmış olmama rağmen ‘fetö soruşturması’ geçirdiğimi anlattığım köşe yazısını tekrar koyuyorum. Sen yazmış olduğun yazılarını korkudan silerken, ben tekrar tekrar koyabiliyorum Sayın Albez!

Daha bitmedi, burası daha da önemli! Bu yazının sonuna başka yazılar da koyuyorum Sayın Albez… Hani senin toplumdan gizlemeye çalıştığın yazılar. Ama bunlar senin önce yazıp sonra sildiğin yazılardan değil. Bunlar, senin için yazılan ama senin sildiremediğin yazılar.

Bir de inkar ettiğin o meşhur tweetin var. Hani yazmışsın ya; ‘malum, feyk hesap diye bir şey var’ Ne diyeyim? Herkesin bir hesabı var!

Kalın sağlıcakla.

Terörist değilmişim isimli köşe yazımın linki ve gazete küpürü;

Terörist değilmişim!

 

Abdulhamit Albez ile ilgili Dik Gazete isimli web sitesinde yayınlanan haber linki ve gazete küpürü;

https://www.dikgazete.com/ozel-haber/iste-kadrolu-bik-elemaninin-o-rezil-tweeti-h263099.html

Abdulhamit Albez ile ilgili Gap Gazetesi isimli web sitesinde yayınlanan haber linki ve gazete küpürü;

https://www.dikgazete.com/ozel-haber/gap-gazetesi-basin-ilan-kurumuna-fena-takti-kripto-fetoculerle-h262995.html

Abdulhamit Albez ile ilgili Oda Tv isimli web sitesinde yayınlanan haber linki ve gazete küpürü;

https://odatv.com/fetoden-atilanlara-tazminat-odeyen-tek-devlet-kurumu-hangisi-01081801.html

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.