Çerkezköy Özel İrmet Hospital, basın mensuplarının da katılımıyla hastane çalışanlarına yönelik bir motivasyon yemeği düzenledi. Kapaklı Hawthorn Suites By Wyndham Otel’de gerçekleştirilen yemek programında katılımcılar, Emrah Meloğlu’nun seslendirdiği şarkılarla eğlendi. Gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını ise Çerkezköy Özel İrmet Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türker yaptı.

AÇILIŞ KONUŞMASINI TÜRKER YAPTI
Kapaklı Hawthorn Suites By Wyndham Otel’de basın mensuplarının da katılımı ile
Çerkezköy Özel İrmet Hospital çalışanlarına yönelik düzenlenen yemek programında açılış konuşmasını yapan ve sözlerine “Gecikmeli de olsa gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.’’ diyerek başlayan Çerkezköy Özel İrmet Hopital Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türker, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:

‘GÜVENİLİR BİR SAĞLIK KURULUŞU OLARAK HİZMET VERİYORUZ’
‘‘Hastane içi kaynaşma ve motivasyon amacıyla bir kez daha bir araya geldik. 2003 yılından bu yana tam 14 yıldır bölgede tanınan, bilinen ve güvenilir bir sağlık kuruluşu olarak hizmet veriyoruz. Dünyadaki hızlı büyüme ve gelişmeyi biz de fazlasıyla takip ettik. Yaklaşık 20 kişiyle başlamıştık ve şu anda neredeyse 400 kişi olduk. Yatak sayımız 20 iken şimdi 149 oldu. Bin 200 metrekare bir binadan 14 bin 500 metrekarelik bir binaya taşındık. Yakın zamanda binamız 18 bin metrekare ve yatak sayımızda 200’ün üzerinde olacak. 22 yıldır bölgede çalışan bir hekim olarak bölgenin sağlık ihtiyaçlarını yakından takip ediyorum.

‘DONANIMIMIZ SÜREKLİ ARTIYOR’
Ayrıca hepinizin bildiği gibi sağlık turizminde de bölgede öncü bir konumdayız. Somali, Nijerya, ABD, İngiltere, İspanya, Almaya dahil neredeyse dünyanın her yerinden tedavi için bize gelen hastalar var. Yani bir çeşit sağlık ihracı yapıyoruz. Bu da bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır. Gelen hastalar hastanenin binasını, alt yapısını, tıbbi donanımını görünce ülkelerindeki arkadaşlarına tavsiye ediyorlar. Kadromuz, donanımımız ve personelimiz sürekli artıyor.

‘BU BAŞARIDA HEPİNİZİN PAYI VAR’
Hizmet sektörü bir bütündür. Bu başarıda hepinizin payı var. hemşiresinden doktoruna, temizlik personelinden hasta bakıcısına, otopark görevlisinden sekreterine kadar herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerin özverili çalışmaları sayesinde İrmet bir marka oldu. Hepinize iyi eğlenceler diliyor ve mutlu bir 2017 yılı diliyorum.”

MELOĞLU EŞLİĞİNDE EĞLENDİLER
Kapaklı Hawthorn Suites By Wyndham Otel’de gerçekleştirilen yemek programında katılımcılar, Çerkezköy Özel İrmet Hopital Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türker’in konuşmasının ardından Emrah Meloğlu’nun seslendirdiği şarkılar eşliğinde yemek yiyerek eğlendi.

Haber: Ekin Avcı