Kapaklı Belediyesi, Kapaklı’da ikamet eden engelli vatandaşların hayatlarını daha kolay idame edebilmeleri adına yaptığı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Son olarak Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, engelli bir vatandaşı evinde ziyaret ederek kendisine akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

akŸlŸ tekerlekli sandalye v erildi 10 temmuz 13 (29)Çerkezköy Havadis- Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, göreve geldiği günden bu yana büyük bir hassasiyetle sürdürdüğü ‘engelli vatandaşlara yardım’ politikasını sürdürmeye devam ediyor.

AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE HEDİYE ETTİ

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Atatürk Mahallesi Kutalmış Sokak’ta ikamet eden İbrahim Güney’i evinde ziyaret etti. Engellilerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, engelli vatandaş Güney’e tekerlekli sandalye hediye etti.

“HER ZAMAN YANINIZDA OLACAĞIZ”

Akülü tekerlekli sandalye verilen vatandaşın, ailesinin de desteği ile istediği yere gidebilme özgürlüğüne sahip olacağını vurgulayan Başkan İrfan Mandalı; “Biz belediye olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapma gayreti içerisindeyiz. Elimizden gelen imkânlar doğrultusunda her zaman yanınızda olacağız. Tekerlekli sandalye verdimiz vatandaşlarımız, yaptığımız beton yollar sayesinde yola çıktıkları zaman istedikleri yere gidebilecekler. Eve bağlı bir şekilde kalmayarak bir nebze de olsa sosyalleşme imkanı bulacaklar. Bu akülü tekerlekli sandalyelerimiz, ailelerimizin derdine deva olduysa ne mutlu bizlere. Yeni dağıtacağımız sandalyelerle ileride birçok yardıma muhtaç ailenin de derdine deva olmaya belediye olarak devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm engelli vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” derken, akülü tekerlekli sandalyeyi teslim alan aile de Kapaklı Belediyesi’ne teşekkür etti.