Kapaklı Belediyesi’nin çalışmaları sonucu projede sona varılan Ücretsiz Wi-Fi hizmeti hayata geçirildi.

ÜCRETSİZ Wİ-Fİ HİZMETİ
Faaliyete başlayan projeyle ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “İnternet, çağımızın olmazsa olmazlarından biri konumuna geldi. Biz de vatandaşlarımızın bu ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Ücretsiz Wi-Fi hizmetimizi faaliyete geçirdik.” dedi.

HİZMET ALANI GENİŞLETİLECEK
Pilot bölge olarak Belediye Meydanının seçildiğini ve Ücretsiz Wi-Fi noktalarının İlçenin diğer bölgelerinde de yaygınlaştırılacağını kaydeden Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Şu anda Wi-Fi hizmetimiz Belediye Meydanı, Recep Güven Parkı ve Atatürk Anıtı çevresinde hizmet veriyor. Belediye Meydanında hayata geçirdiğimiz projemizi hızlı bir şekilde diğer bölgelerimizde de yaygınlaştıracağız.” dedi.

T.C KİMLİK NO VE TELEFON NUMARASI YETERLİ
İnternet kullanıcılarının ‘UcretsizWifiBelediye’ ağına bağlandıktan sonra T.C. Kimlik No ve telefon numaralarını girerek sisteme kayıt olacağını belirten Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Kayıt işlemi gerçekleştikten sonra vatandaşlarımız Ücretsiz Wi-Fi hizmetimizi diledikleri gibi kullanabilirler. Yeni hizmetimiz Kapaklı halkına hayırlı uğurlu olsun” dedi.