Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kendi atölyelerinde ürettiği oturma banklarının ilçe genelinde montajına başladı.

VATANDAŞLAR TARAFINDAN BEĞENİ TOPLADI
Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü kendi atölyelerinde ürettiği oturma banklarının ilçe genelinde montajına başladı. Vizyon kent oluşturma çalışmaları çerçevesinde hizmetlerine devam eden Kapaklı Belediyesi’nin ilçe merkezinde muhtelif yerlere bıraktığı oturma bankları vatandaşlar tarafından beğeni topladı.

‘HALKIMIZIN RAHAT ETMESİ BİZİ MUTLU EDİYOR’
Halkın rahat edebilmesi ve dinlenmesi için oturma banklarının montajına başlandığını söyleyen Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, bankların belediye tarafından imal edildiğini ve çalışmaların  devam edeceğini belirterek ‘‘Biz bu günü değil, yarınları düşünerek; hizmetlerimizi yapıyoruz ve bundan sonra da imkânlar el verdiği müddetçe halkımıza layık olan en iyi hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. Halkımızın rahat etmesi bizi mutlu ediyor.’’ diye konuştu.

‘KALICI HİZMETLER KAZANDIRMAK İSTİYORUZ’
Kendi atölyelerinde kendi imkanları ile ürettikleri oturma banklarını ilk olarak Mimar Sinan Camii, Eski Belediye Meydanı ile Evrim ve Hilal Sokak’taki parklara yerleştirdiklerini dile getiren Mandalı, ‘‘Bu banklarda, halkımız oturacak, dinlenecek ve gerektiğinde sıcak çayını, soğuk meşrubatını yudumlayacak. Önümüzdeki günler içinde kentimizin diğer park ve önemli caddelerine de bu bankların montajı yapılmaya devam edecek. Bu tür çalışmalarla ilçemizi örnek bir şehir haline getirerek kalıcı hizmetler kazandırmak istiyoruz.” dedi.