Kapaklı Belediyesi, kent mobilyası imalatına da başladı. Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde kurulan kent mobilyası atölyesinde, oturma bankları, piknik masaları ve pergola üretimlerinin yanı sıra, mevcut kent mobilyalarının tadilat işlemleri de yürütülüyor.

TADİLAT İŞLEMLERİ DE YAPILIYOR
Kapaklı Belediyesi, kent mobilyası imalatına da başladı. Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde kurulan kent mobilyası atölyesinde, oturma bankları, piknik masaları ve pergola üretimlerinin yanı sıra, mevcut kent mobilyalarının tadilat işlemleri de yürütülüyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kapaklı’daki park, camii, Kuran kursu, okul, ve yeşil alanlarda bulunan bütün oturma grubu ürünleri ihtiyacının Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı Marangoz Atölyesinde gerçekleştirileceğini belirtti.

PİYASA DEĞERİNİN ALTINA MAL EDİLİYOR
Şehrin ihtiyacını dışa bağımlı olmadan belediyenin kendi tesislerinde yapılacağının altını çizen Başkan Mandalı, banklardan kamelyaya, piknik masalarına kadar birçok ürünün piyasa değerinin çok altında belediye marangozhanesinde üretileceğini ifade etti. Kapaklı Belediyesinin her türlü üretim hizmetini kendi bünyesinde yapacak kapasitede olduğuna dikkat çeken Mandalı, mevcut personel ve malzemelerle yapılan bütün hizmetlerin alın teri ve emek harcanarak yapılan hizmetler olduğunu dile getirdi.

TÜM İLÇEYE YERLEŞTİRİLECEK
Üretilen ürünlerin şehrin çeşitli noktalarına yerleştirileceğini söyleyen Mandalı, ‘‘Bütün okul ve camilerde, piknik alanlarında, ilçe merkezlerinde bu ürünler halkla buluşturulacak ve marangoz atölyesinde yapılan üretim son hızıyla devam edecek. Vatandaşlarımızdan ve kurumlardan gelen taleplere göre de Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı Marangoz Atölyesinde hizmet verilmeye devam edilecek.’’ dedi.

Haber: Ekin Avcı