Yıllardır atıl durumda bulunan Dream Center Alışveriş Merkezi yeni sahibine kavuştu. Vakıfbank’tan AVM’nin satış işlemlerini gerçekleştirdiklerini belirten İşadamı Rahmi Osanmaz, yeni ismi Krempark AVM’ olacak yapıyı Haziran ayına kadar faaliyete geçirmeyi planladıklarını dile getirdi.

YÖNETİMİ DEVRALDI
Basın mensuplarıyla Kapaklı Şanlıurfa Restaurant’ta bir araya gelerek açıklamalarda bulunan Krempark AVM Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Osanmaz, “Düzce’de, Düzce’nin ilk ve tek AVM’sini hizmete açtık ve 5 yıldır da faaliyetteyiz. Burada da Vakıfbank’tan Dream Center AVM’nin satış işlemlerini tamamladıktan sonra AVM yönetimini devraldık.” ifadelerini kullandı. 

6 ADET 4K SİNEMA SALONU
Krempark AVM’nin  bölgenin ilk AVM’si olacağını ifade eden Rahmi Osanmaz, “İlk olarak ilçede sinema ve eğlence alanlarının kısıtlı olduğunu tespit ettik. Tadilat çalışmalarımıza sinema bölümünden başladık. İlerleyen günlerde de kurumsal firmalarla kiralama görüşmelerine başlayacağız. Krempark AVM’de 6 adet 4K sinema salonumuz olacak. Şuan 70 olan mağaza sayısı, mağazaların alanların büyütülerek 40 – 45 arasına düşürülecek.” dedi.

AMACIMIZ GÜZEL MARKALARIN BURAYA GELMESİ
Krempark AVM’nin 10 bin metrekare kapalı alan, 8 bin 500 metrekare de kiralanabilir alana sahip olduğunu ifade eden Osanmaz, “Birbirinden ünlü markaların, çocuk eğlence alanlarının ve sosyal olanakların yer alacağı AVM’de mescit ve doktor odası gibi zorunlu alanlarda olacak. Amacımız güzel markaların buraya gelmesi.” diye konuştu.