REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çerkezköy Havadis

Kendine güvenen reisçiler bunu da paylaşsın!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kendine güvenen reisçiler bunu da paylaşsın!
203
14 Ocak 2020 - 15:44
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çerkezköy Havadis Gazetesi imtiyaz sahibi Kadir Kıldıze ve Kapaklı Gazetesi imtiyaz sahibi Adem Çil, Çerkezköy’ün dönek gazetecisi Abdulhamit Albez tarafından haklarında yazılan ‘yalan’ ve ‘iftira’ dolu haberleri sosyal medyada paylaşan, beğenen ve yorum yapan başta AKP Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel olmak üzere tüm Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı reisçilere çağrıda bulundular; “Kendine güvenen reisçiler, cesaretiniz varsa Albez’in bu tweetini de paylaşın!”

Gazete Havadis- Gazetemiz imtiyaz sahibi Kadir Kıldıze ve Kapaklı Gazetesi imtiyaz sahibi Adem Çil, Çerkezköy’ün dönek gazetecisi Abdulhamit Albez’in yazdığı ‘yalan ve iftira’ dolu haberleri paylaşarak kendilerini hedef gösteren AKP Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel ve diğer AKP’lilere çağrıda bulundu; “Kendine güvenen reisçiler, cesaretiniz varsa Albez’in bu tweetini de paylaşın!”

“DESTEK VERDİĞİNİZ ADAMIN GERÇEK YÜZÜ BU”

Abdulhamit Albez’in gazetecilik mesleğinin yüz karası olduğunu ifade eden Kadir Kıldıze; “Kendisini Çerkezköy kamuoyu zaten yakından tanıyor. Gazeteciyim diye ortalıkta dolaşıyor ama asıl mesleği para karşılığı haber yazmak, tetikçilik yapmak. Yarım yamalak yazdığı yazılarla insanlara ayar vermeye çalışıyor. Bir de döneklik huyu var ki tadından yenmiyor. Bakmayın bugün AKP’li olduğuna, seçimlerde Süleyman Kozuva’yı desteklediğine. Bir buçuk sene önce adama demediğini bırakmayan yine kendisiydi. Kozuva hakkında yazdığı yazıları internetten kaldırınca herkes unutacak sanıyor ama bu millet aptal değil. Kozuva da biliyor bu adamın ne olduğunu da o da kendisini, ‘Ben de biliyorum nasıl biri olduğunu ama yapacak bir şey yok’ diyerek savunuyor. Tüm kamuoyu ve özellikle bu adama destek verenler iyice öğrensinler. Destek verdiğiniz adamın gerçek yüzü bu” açıklamasında bulundu.

“FETÖCÜ ARAYAN, SAĞINA SOLUNA BAKSIN”

Albez’in ‘yalan’ ve ‘iftira’ dolu haberi ile igli bir açıklama yapan Kapaklı Gazetesi İmtiyaz Sahibi Adem Çil; “Abdulhamit Albez isimli gazeteci geçinen Müptezel, geçtiğimiz günlerde FETÖ ile ilgili Tekirdağ’da basın olarak en büyük mücadeleyi verenlerden biri olan şahsımın da isminin geçtiği tamamen yalan ve iftiralarla dolu bir haber! yapmıştır. Bir dönem bölgede FETÖ’nün en önde gelen isimlerine yapmış olduğu güzellemelerle ve onlardan almış olduğu reklamlarla tanınan bu müptezel, sadece ifadeye çağrılan ve sonrasında takipsizlik alan birine ‘Tescilli FETÖ’cü’ şahsıma ise ‘FETÖ Zübüğü’ ifadesini kullanarak alenen suç işlemiştir. Kaldıki Çerkezköy ve Kapaklı kamuoyu Tescilli FETÖ’cüleri ve onların zübüklerini oldukça yakından tanımaktadır. FETTÖŞ’lerin desteğiyle kamuoyunda algı oluşturmaya çalışanlar ve itibar suikastına girişenlerin bu taktikleri kimlerden öğrendiklerini çok iyi biliyoruz. Uzun yıllardır bu müptezelin ağa babalarına kafa tutmuş bir isim olarak şunu söylemek isterimki her ne yaparlarsa yapsınlar mücadelemizden asla vazgeçmeyeceğiz. Bu arkadaşlar FETÖ’cü görmek istiyorsa önce sağına soluna baksın, mal bulmuş mağribi gibi bu müptezelin haberini paylaşan ama FETÖ’den soruşturma geçirenlerin imdadına koşarak onları savunan avukata baksın. Yıllardır FETÖ’den kalma binalarda AK parti ilçe teşkilatını yönetenlere, FETÖ soruşturması geçirenleri teşkilatlarda göreve getirenlere baksın” ifadelerini kullandı.

“KENDİNE GÜVENEN RESİÇİLER BUNU DA PAYLAŞSIN”

Albez’in kendileri hakkında yaptığı ‘yalan’ ve ‘iftira’ dolu haberle ilgili de konuşan Kıldıze ve Çil; “Tetikçinin biri hakkımızda yalan ve iftira dolu bir haber yapmış. AKP’nin Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel ile birlikte Çerkezköy ve Kapaklı’da görev yapan AKP’li yöneticiler de bu haberi sosyal medyada paylaşmışlar. Biz iki gazeteci, bu haberi paylaşan, beğenen ve yorum yapan kendini Reisçi diye tanımlayan AKP’lilere çağrıda bulunuyoruz; Kendine güvenen reisçiler, cesaretiniz varsa Albez’in bu tweetini de paylaşın!’ ifadelerini kullandılar.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.