Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenen 54. Tekirdağ Kiraz Festivalinin  3. Gününde final konserini yapan  ünlü sanatçı Emel Sayın Tekirdağlılara unutulmaz bir gece yaşattı. Seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ve sahne performansıyla Tekirdağlıları büyüledi.

KATILIM YOĞUN OLDU
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenen 54. Tekirdağ Kiraz Festivali’nin 3. Gününde final konserini yapan ünlü sanatçı Emel Sayın Tekirdağlılara unutulmaz bir gece yaşattı. Sahil Dolgu sahada gerçekleştirilen ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın yanı sıra Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Gürcün, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Behçet Atlı ile Süleymanpaşa Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Güler’in de izlediği konsere büyük ilgi gösteren Tekirdağlılar Emel Sayın’ın şarkılarına eşlik ettiler.
EMEL SAYIN TEKİRDAĞLILARI COŞTURDU
Güzelliğiyle ve sesiyle geceye katılanları büyüleyen Emel Sayın, ünlü Besteci ve Orkestra Şefi Selçuk Tekay yönetimindeki muhteşem saz ekibi ile beraber Tekirdağlıları coşturdu.

TEŞEKKÜR ETTİ
Sahneye çıkarak sanatçı Emel Sayın’a Kiraz ve çiçek hediye eden  Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Gürcün Emel Sayın’a bu güzel konser için teşekkür ettiler ve Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın selamlarını ilettiler.  Konser için Tekirdağ’a ilk defa geldiğini söyleyen Sanatçı Emel Sayın da Tekirdağlılardan çok memnun kaldığı söyledi ve bundan sonra  da daha başka konserlerde buluşmak istediğini dile getirdi.