REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çerkezköy Havadis

Malkara’daki proje ve yatırımlar incelendi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Malkara’daki proje ve yatırımlar incelendi
10
18 Haziran 2019 - 11:05
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, halk buluşmaları kapsamında ziyaret ettiği Malkara’da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve devam eden yatırım ve projeleri yerinde inceledi

OTOGARDA İNCELEMELERDE BULUNDU
İlk olarak Malkara Otogarında incelemelerde bulunan Başkan Kadir Albayrak, teknik personelden otogarın son durumu hakkında bilgiler aldı. Otogarın 14 Temmuz tarihinde yeniden vatandaşların hizmetine gireceğini ifade eden Başkan Albayrak, otogarın tüm vatandaşlara hayırlı olmasını temenni etti.

İSTASYONDA GÖREVLİ PERSONELE İYİ ÇALIŞMALAR DİLEDİ
Ardından Malkara İtfaiye İstasyonunu ziyaret eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, burada incelemelerde bulundu ve İtfaiye Daire Başkanı Emin Pehlivan’dan istasyonun genel yapısı, personel durumu ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. Malkara İtfaiye İstasyonunun ilçede yaşanılabilecek olumsuz durumlar karşısında sürekli teyakkuz halinde olduğunu belirten Başkan Albayrak, istasyonda görevli personele iyi çalışmalar diledi.

KATI ATIK AKTARMA İSTASYONUNU
Daha sonra yapımı devam eden ve önümüzdeki süreçte faaliyete geçmesi beklenen Malkara Katı Atık Aktarma İstasyonunu ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, burada incelemelerde bulundu ve Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkan Vekili Serap Uluç’tan tesisin son durumu hakkında bilgi aldı. Başkan Albayrak, tesisteki incelemelerinin ardından görevli personele iyi çalışmalar temennisinde bulundu.

TESİS, MALKARA İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ EDİYOR
Malkara’da TESKİ İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisini de inceleyen Başkan Albayrak, tesisin çalışma durumu ve arıtma kapasitesi hakkında TESKİ Genel Müdür Vekili Dr. İbrahim İçöz’den bilgiler aldı. Başkan Albayrak, tesisin Malkara ilçesi için büyük önem arz ettiğini ifade etti.

“TEKİRDAĞ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
TESKİ İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisinin ardından Malkara Asri Mezarlığı’nı ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, mezarlıkta yürütülen çalışmalar hakkında Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Deniz Bozdoğan’dan bilgi aldı. Vatandaş memnuniyetinin esas hedefleri olduğunu dile getiren Başkan Albayrak, Tekirdağ için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

TRAKYA’NIN EN BÜYÜK, TÜRKİYE’NİN 2. BÜYÜK TESİSİ
Malkara Çavuşköy Et Kombina Tesisini de ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, burada tesisin genel yapısı, kapasitesi ve çalışma durumu hakkında bilgiler aldı. Tesisin Trakya Bölgesi’nin en büyük Türkiye’nin ise ikinci en büyük tesisi olduğunu ifade eden Başkan Albayrak, burasının Trakya hayvancılığına ivme kazandıracağını belirterek tüm vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

HİZMETLERİMİZİ ÇOK DAHA İLERİ BİR DÜZEYE TAŞIYACAĞIZ
Proje ve yatırım incelemesinin ardından Malkara’da görev yapan gazetecilerle de bir araya gelen Başkan Kadir Albayrak, kendilerine Tekirdağ gündemi ve Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Başkan Kadir Albayrak yaptığı açıklamada, “Malkara ilçemizdeki halk buluşmamız son derece faydalı geçti. Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ bünyesinde yapmış olduğumuz çalışmalarda gelinen son durumu yerinde gördük. Malkara Belediyesi’nde yaptığımız toplantıda ihtiyaç ve sorunları değerlendirdik ve bunların çözümünü masaya yatırdık. Daha etkin bir şekilde çalışarak hizmetlerimizi çok daha ileri bir düzeye taşıyacağız. 11 ilçedeki çalışmalarımız tamamlandığında önümüzde 2. hizmet dönemimiz için bir yol haritası olacak. Bu sayede zaman, işgücü ve kaynaklarımızı daha etkin bir şekilde kullanarak güzel Tekirdağ’ımızı daha da ileriye taşıyacağız.” dedi. 

Programda Başkan Kadir Albayrak’a Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Kaan Gaytancıoğlu, Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan ve daire başkanları eşlik etti.
 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com