mandalı emn2Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Polis Teşkilatı’nın 168. Kuruluş yıldönümü münasebeti ile Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu. Polis Teşkilatı’nın İtfaiye Teşkilatı’ndan sonra en köklü kuruluşlardan biri olduğunu vurgulayan Mandalı, Karakol Amiri Fatih Bölükbaşı ve Karakol Personeli’nin anlamlı günlerini pasta keserek kutladı.

Çerkezköy Havadis- Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümü nedeni ile Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Mandalı, Emniyet Personeli’nin anlamlı günlerini çiçek ve pasta ile kutladı.

“EN KÖKLÜ TEŞKİLATLARDAN”

Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Karakol Amiri Fatih Bölükbaşı’nı makamında ziyaret eden Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Polis gününü kutlayarak; “Polis Teşkilatımız, İtfaiye Teşkilatımızdan sonra en köklü teşkilatlar arasında yer alıyor. Bu vesile ile gece gündüz demeden vatandaşların huzuru için çalışan değerli Emniyet güçlerinin bu anlamlı günlerini en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

KAPAKLI HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Karakol Amiri Fatih Bölükbaşı’na çiçek ve pasta hediye eden Başkan Mandalı, pasta kesiminin ardından Bölükbaşı ile bir süre sohbet etti. Kapaklı hakkında Karakol Amiri Bölükbaşı’na bilgi veren Başkan Mandalı, daha sonra Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden ayrıldı.