Kapaklı Belediyesinin iki büyük projesi daha hizmete açılıyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kapaklı ilçesinde hayata geçirdiği Kültür Merkezi açılışı ve Kapaklı Belediyesi’nin inşa ettiği Pınarça Bülent Ecevit Çok Amaçlı Salon Kapaklı halkının hizmetine açılıyor.

KÜLTÜR MERKEZİ 16.00’DA
Kültür Merkezi 20 Mart Çarşamba günü saat 16.00’da Cumhuriyet Mahallesi Pınar Bulvarı No:46’da gerçekleşecek. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kapaklı ilçesinde hayata geçirdiği Kültür Merkezi projesi görkemli bir törenle açılacak.

ÇOK AMAÇLI SALON 18.00’DE
Bir diğer proje ise Pınarça Mahallesinde inşa edilen Pınarça Bülent Ecevit Çok Amaçlı Salon. Bülent Ecevit Çok Amaçlı Salon’un açılışı ise 20 Mart Çarşamba saat 18.00’de gerçekleşecek.

AÇILIŞA ÖZEL RESMİ MÜSABAKA
Pınarça Bülent Ecevit Çok Amaçlı Salonunda ayrıca açılışa özel Tekirdağ Voleybol Ligi Beyza Adalı Sezonu Yıldız Kızlar Final Grubu müsabakası düzenlenecek. Müsabaka Trakya Girişim Spor – Çorlu Yıldırım Spor arasında gerçekleşecek.

ARAÇLAR SAAT 17.30’DA HAREKET EDECEK
Kapaklı Belediyesi’nin çehresini değiştirecek bu iki dev açılışa tüm Kapaklı halkı davetlidir. Pınarça Mahallesinde gerçekleşecek olan Pınarça Bülent Ecevit Çok Amaçlı Salon’un açılışı için araçlar saat 17.30’da Kültür Merkezi önünden hareket edecek.