Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliği ile Çerkezköy Kapalı Pazar Alanında düzenlenen Çerkezköy Endüstriyel Fuarı açılışında İstiklal Marşı’nın okunmaması tepki çekerken, ekonomide ‘yerli ve milli’ vurgusunun yapıldığı bu günlerde içecek olarak Coca Cola ürünlerinin dağıtılması da tartışma yarattı.

Çerkezköy Havadis- Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliği ile düzenlenen Çerkezköy Endüstriyel Fuarı açılışında İstiklal Marşı’nın okunmaması tepkilere neden olurken, ikram olarak da Coca Cola ürünlerinin dağıtılması tepki çekti.

İSTİKLAL MARŞI UNUTULDU
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliği ile Çerkezköy Kapalı Pazar Alanında düzenlenen Çerkezköy Endüstriyel Fuarı açılışı Tekirdağ protokolünün katılımıyla gerçekleşti. Yoğun katılımın yaşandığı açılış töreninde İstiklal Marşı ve Şehitler için saygı duruşunda bulunulması unutulurken, bu durum katılımcıların tepkisine yol açtı.

İÇECEKLER YERLİ DE DEĞİL MİLLİ DE!
İstiklal Marşı ve Saygı Duruşunun unutulduğu Çerkezköy Endüstriyel Fuarı açılışında diğer dikkat çeken ayrıntı ise ikram olarak dağıtılan içecekler oldu. Hükümet kanadından ve özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bu günlerde sık sık dile getirilen ‘Yerli ve Milli’ ürün yerine ikram olarak ABD menşeli Coca Cola ürünlerinin dağıtılması da tartışma yarattı