Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Can Burak Şişman ve Çorlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Tuncay Gümüş, Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek okul hakkında bilgi aldı.

OKUL HAKKINDA BİLGİ ALDI
Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Can Burak Şişman ve Çorlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Tuncay Gümüş, Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek okul hakkında bilgi aldı. Ziyarette NKÜ heyetini Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ile Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Caner Baysal karşıladı.

İŞBİRLİKLERİ MASAYA YATIRILDI
Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gezildiği esnada ÇOSB’nin eğitim çalışmaları değerlendirilirken okulun laboratuvar, atölye, spor ve konferans salonları gezildi. Gezide ayrıca Namık Kemal Üniversitesi ve Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi arasındaki işbirlikleri masaya yatırılırken yeni yapılacak ve hayata geçirilecek çalışmalar üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.