15.1 C
Çerkezköy
28 Eylül Salı, 2021
spot_img

Oda başkanı mısın, ilçe başkanı mı?

Merhaba kıymetli okur.
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, önceki gün şahsi sosyal medya hesabından, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı ve AKP Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop’u da etiketleyerek bir video paylaşmış. Kozuva’nın araç kullanırken çektiği videoda arka fondan bangır bangır AKP’nin seçim şarkısı olan ‘Haydi bir daha’ çalıyor. Şentop’un tekrar TBMM Başkanı adayı olması, Kozuva’yı pek mutlu etmiş anlaşılan. Olabilir, zaten kendisinin siyasi tercihini bilmeyen yok. Zira 2019 seçimlerinde Belediye Başkan adayı olarak da tescillendi siyasi tercihi ancak hatırlatmakta fayda görüyorum, seçimin üstünden neredeyse bir buçuk yıl geçti.
Sayın Kozuva’ya hem gazeteci hem de Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasının bir üyesi olarak çağrıda bulunmak istiyorum. Seçime girdin ve kaybettin. Seçimde yarıştığın ve kaybettiğin adam bile parti rozetini çıkarttı. Sen hala partizanlık peşindesin. Seçimi kazansan ne olacaktı acaba çok merak ediyorum?
Önümüzdeki seçimlerde bir daha aday olursun, orası ayrı mesele. O zaman istediğin şarkıyı istediğin kadar paylaşabilirsin.
Senin, benim de üyesi olduğum Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine karşı bir sorumluluğun var. Zira ÇTSO üyesi olan binlerce insan seninle siyasi olarak aynı düşünceye sahip değil.Zaten orası siyasi bir kurum değil.
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası üyelerininin büyük bir bölümünün de benimle aynı fikirde olduğunu tahmin ederek bu uyarıyı yapıyorum sana. Umarım dikkate alırsın.
Kalın sağlıcakla.
https://www.facebook.com/suleyman.kozuva/videos/2570509029869812/?t=4

Benzer Haberler

En Son Haberler

En Çok Okunanlar