10.1 C
Çerkezköy
24 Ekim Pazar, 2021
spot_img

OHSAD; İrmet ve Optimed öncülüğünde bir araya geldi

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi ve Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi, ülkemizdeki sağlık kuruluşlarını ortak bir paydada birleştirerek sağlık sektöründeki yeniliklere öncülük eden OHSAD’a ev sahipliği yaptı

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi ve Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi, OHSAD’ı ve OHSAD bünyesindeki yöneticileri ağırladı. Sağlık sektöründe yer alan kurum ve kuruluşları başarıyla temsil eden ve bu yolda her geçen gün kendini yenileyerek bünyesinde verdiği eğitimler, hayata geçirdiği çalışmalar ve deneyimli kadrosuyla sektöre farklı pencereler açan OHSAD Başkanı Dr. Reşat Bahat, OHSAD Genel Sekreteri Dr. Uğur Baran ve OHSAD Yönetim Kurulu Üyeleri’nin yanı sıra Trakya Bölgesi’nde yer alan sağlık kurum ve kuruluşlarının Başhekim ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin hazır bulunduğu toplantıda; sektördeki gelişmeler, sağlık turizmi kapsamında hayata geçirilen iyileştirmeler, sağlık trendleri, hastane ve sektör dinamikleri üzerine bir toplantı gerçekleşti.

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ahmet Türker ve Op. Dr. İrfan Tombalak, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan, İrmet Hospital Genel Müdürü Alper Atasoy, İrmet Hospital Genel Müdür Yardımcıları Leyla Alkan, Ayla Demir, Naim Söylemezoğlu, Başhekim Dr. Hakkı Burç Baykaran ve de Optimed Hastanesi Yönetim Kurulu Üyeleri Op. Dr. Nevzat Koç ve Op. Dr. İlkay Kırkaç, ev sahipliğinde gerçekleşen toplantı, akabinde herkesin bir arada olduğu keyifli bir yemekle son buldu.

Benzer Haberler

En Son Haberler

En Çok Okunanlar