MHP Tekirdağ Milletvekili adayı Koray Önsel, 24 Haziran seçimlerinin tamamlanmasının ardından yazılı bir basın açıklaması yaptı. Seçim kampanyası sırasında yanında olan ve destek veren herkese teşekkür eden Önsel, özellikle iki ilçeyi ayrı tuttu.

Çerkezköy Havadis- MHP Tekirdağ Milletvekili adayı Koray Önsel, 24 Haziran seçimlerinin ardından bir basın açıklaması yayınladı.
İŞTE ÖNSEL’İN BASIN AÇIKLAMASI
24 Haziran seçimlerinin sonucunun devletimiz, milletimiz ve Tekirdağ’ımız için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu seçim sürecinde beni yalnız bırakmayan başta ekibimde yer alan Mesut AVCI, Zafer ŞENGÖZ olmak üzere eşime, aileme, yiğit il başkanım İlker YÜCEL’e, Çerkezköy ve Kapaklı ilçe başkanları ve yöneticileri başta olmak üzere ilçe teşkilatları yöneticilerine, il yönetim kurulumuzdan kıymetli ağabeylerime ve bana inanan tüm büyüklerime, dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Alınan sonuçlara göre Tekirdağ ortalamasının 2 misli üzerinde oyla arkamda dimdik duran Çerkezköy ve Kapaklı’lı hemşerilerime özellikle teşekkür ediyorum.

MHP Tekirdağ teşkilatlarında kimseye nasip olmayan bir ilki; ilçe başkanlığı, belediye başkan adaylığı, il başkanlığı ve 1. sıra milletvekili adaylığını 33 yaşında yaşama şerefine ulaştığım için ayrıca onur ve gurur duyduğumu belirtmek istiyorum. Almış olduğum ülkücü ahlak ve terbiye gereği; üstlenmiş olduğum görevlerde hiçbir zaman şahsi hesap yapmadım. Ancak üzülerek gördüğüm şu oldu; kendi egolarını ya da şahsi hesaplarını teşkilatının üzerinde tutanların verdiği zarar malesef onca emeğin ziyan olmasına sebep olmuştur. Tekirdağ için bundan sonra da elimden geleni yapmaya devam edeceğim.

Allah’a şükürler olsun ki ülke genelinde partimiz MHP kilit parti konumunda kalmaya devam etmiştir ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ilk turda seçilmiştir. MHP sonuna kadar Cumhur İttifakı’nın ve Cumhurbaşkanımızın arkasında durmuştur. Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet BAHÇELİ’nin dediği gibi bundan sonra bize düşen Cumhur İttifakı’na, Sayın Cumhurbaşkanımıza, devletimize, milli birlik ve beraberliğimize sahip çıkmaktır. Hesap yapanların hesabı bozulmuştur. 2023 lider ülke Türkiye yolunda durmadan çalışacağıma söz veriyorum. Milletvekili seçilen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

“Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben.”