15.1 C
Çerkezköy
28 Eylül Salı, 2021
spot_img

Optimed 14. yaşını kutladı

Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi, 14. kuruluş yıldönümünü Yalı Kır Düğünevi’nde gerçekleştirdiği organizasyonla kutladı. Bu mutlu günlerini hastane çalışanlarıyla paylaşan yetkililer, pandemi dönemi başta olmak üzere her zaman büyük bir azimle görevlerini yerine getiren çalışma arkadaşlarına teşekkür ettiler
Gecenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Hastane Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan, “Sizleri burada görmek benim için çok büyük mutluluktur. 14 yıla geldiğimiz bugünlerde aile tablosu beni duygulandırıyor ve mutlu ediyor. Bu hisleri yaşattırdığınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Optimed Hastanesi olarak başarı ve emek dolu 14 yılı geride bıraktık. 14 yılda güzel bir yerlere geldik. Ülke olarak bir buçuk yılda pandemi nedeniyle zor bir süreçten geçtik. İnşallah kötü günler geride kalacaktır” dedi.
DEĞERİMİZ AZ DA OLSA ANLAŞILDI
Pandemide en fazla sağlık çalışanlarına görev düştüğünü kaydeden Arslan, “Tüm dünya sağlık çalışanlarının varlığını ve değerini pandemi dolayısıyla fark etti. Emektar grubunun sağlık çalışanları olduğunu gördüler. Değerimiz azda olsa anlaşıldı. Çalışanlarımız cesurca, fedakarca, gecesini gündüzüne katarak emeğini ortaya koydu. İnsanları yaşatmaya ve iyi günlere ulaştırmaya çalıştılar. Ekip arkadaşlarım olmak üzere bu yolda hayatlarını hiçe sayıp, insanlığı sağlıklı yarınlara bir adım daha yaklaştıran tüm sağlık çalışanlarına minnet şükranlarımı sunuyorum” dedi.
İKİNCİ ŞUBEMİZ ÇORLU’YA AÇILACAK
Çorlu’da ikinci şubeyi açacakları müjdesini veren Arslan, “Çorlu’daki Tıp Merkezimiz de 10 yaşına girdi. Çorlu’da ikinci şubemizi ise bayramdan sonra Ağustos ayında hizmete açmayı düşünüyoruz. Optimed Çorlu Hastanesi’nin başhekimi ise Op. Dr. Nevzat Koç olacak. Çerkezköy’deki kaliteli hizmeti Çorlu’da da çıtayı yükselterek sürdüreceğiz. Optimed Hastanesi Trakya’da en büyük, en çok tercih edilen ve güvenilen hastanedir” diye konuştu.
MUTLULUK DUYUYORUM
Optimed Hastanesi Yönetim Kurulu üyesi Op. Dr. Nevzat Koç’ta konuşma gerçekleştirerek Optimed ailesinin bir üyesi olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Koç, “14 yıldır bu ekibin bir ferdi olmaktan mutluluk duydum. Pandemi nedeniyle olumsuz koşullarda tüm yük sağlık çalışanlarının üzerine düştü. Bu zorlu süreçte yorulduk, strese girdik. Bugün bu stresimizi de atacağız. Önümüzdeki günlerde Çorlu Optimed Hastanemizi açacağız. Buradaki insani değerleri, ekip ruhunu oraya taşıyacağız” dedi.
ÇALIŞKAN’A PLAKET VERİLDİ
Optimed Hastanesi’nin bir ferdi olmaktan büyük onur ve gurur duyduğunu belirten Başhekim Op. Dr. Recep Çalışkan, “7 yıldır sürdürdüğüm Başhekimlik görevinden ayrılıyorum. Sizlerle birlikte çok güzel bir çalışma ortamımız oldu. Optimed benim ailem ve buradayım. Sizler pandemi sürecinde yeri geldi evinize gidemediniz, ailenizi göremediniz. Emekleriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum.” dedi. Genel Müdür Op. Dr. Ayhan Arslan, Başhekim Op. Dr. Recep Çalışkan’a emeklerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim eti.
GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
Konuşmaların ardından hastanede 5 ve 10’uncu yılını dolduran personellere ve doktorlara plaket takdim edildi. Plaketlerin verilmesinin hastane yönetimi ve personelleri 14. yıl pastasını hep birlikte kesti. Programda hastane yönetimi ve personeller canlı müzik eşliğinde eğlenerek hastanenin 14. kuruluş yılını coşkuyla kutladı.

Benzer Haberler

En Son Haberler

En Çok Okunanlar