Özel Optimed Hastanesi Kurumsal İletişim Sorumluları Nagihan Aktaş ve Metin Demirtaş 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle gazetemizi ziyaret ederek Basın Bayramını kutladı

KUTLAMA ZİYARETİ
Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Kurumsal İletişim Sorumluları Nagihan Aktaş ve Metin Demirtaş 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Gazetemiz çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlayan Optimed Kurumsal İletişim ekibi, gazetecilerin günümüzde zor koşullarda ve fedakarlıklarla görevini yerini getirmeye çalıştığını ifade etti.

“ÇİÇEKLERİN KOPARILMASI YERİNE AĞAÇ DİKİLMESİNİ SAĞLIYORUZ”
Özel Optimed Hastanesi olarak Havadis Gazetesi adına diktirdikleri fidanın sertifikasını takdim eden Nagihan Aktaş, “Biz hastane olarak çiçek dağıtmak yerine, gelecek nesiller için ağaç yetiştirmek amacıyla TEMA ile işbirliği yaptık. Çiçeklerin koparılması yerine ağaç dikilmesini sağlıyoruz. Havadis Gazetesi adına Kütahya Altınova Hatıra Ormanına bir fidan diktirdik” dedi.

TEŞEKKÜRLER OPTİMED
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Havadis Gazetesi çalışanları nazik ziyaretleri ve örnek davranışları için Optimed Hastanesi Kurumsal İletişim ekibine teşekkür etti.