25.1 C
Çerkezköy
30 Eylül Cuma, 2022
spot_img

Pangoff Trakya, Extreme Kupası’na renk kattı

Geçen yıl yaşamını yitiren Trakya Off-Road Kulübü Başkanı ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Trakya İl Temsilcisi Edip Yaşar Kurtoğlu anısına düzenlenen Extreme Kupası’nın ilk yarışı Çorlu Belediyesi Trakoff yarış pistinde tamamlandı. Organizasyona 23 araçla katılan Çerkezköy merkezli Pangoff Trakya Off-Road Ekibi etkinliğe neşe ve enerjileriyle renk kattılar

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED)’nun onayı ve Trakya Off-Road Kulübü (TRAKOFF)’nün ev sahipliğinde 17 – 18 Eylül 2022 tarihlerinde Çorlu’da düzenlenen yarışlara Tekirdağ ve diğer illerden off-road donanımlı yaklaşık 315 araç geldi. Yarışlara katılan 1100 beygirlik araçlar hem görsel şov hem de motor sesleriyle off-road tutkunlarına unutamayacakları anlar yaşattılar.

PANGOFF, ORGANİZASYONA RENK KATTI

Çerkezköy merkezli bölgenin farklı illerinden de üyeleri bulunan Pangoff Trakya off-road ekibi 23 araçla yer aldıkları etkinliğe neşe ve enerjileriyle renk kattılar. Kendi bölgelerinde festival tadında bir etkinlik gerçekleştirmek amacıyla gerekli çalışmalara başladıklarını aktaran Pangoff Trakya ekibi, düzenleyecekleri etkinlikte Trakya ve İstanbul basta olmak üzere farklı illerden katılım sağlamak isteyen ekipleri de aralarında görmekten mutluluk duyacaklarını ifade ettiler.

SOSYAL SORUMLULUK HASSASİYETLERİ ÖN PLANDA

Off-road’a olan ilgiyi artırmanın yanı sıra sosyal sorumluluk alanında da oldukça hassas davrananPangoff Trakya Off-road Ekibi, herhangi bir doğal afet durumunda bölge belediyelerinin ve halkının her zaman yanlarında olduklarını bilmelerini istediler.

Ayrıca Pangoff Trakya Ekip Yönetimi olarak gerek sosyal projelerde gerekse bölgelerindeki kurum ve kuruluşlara bir dizi ziyaret gerçekleştirmek istediklerini ifade ettiler.

Her ne kadar hobi amaçlı kurulmuş olsalar da sokak hayvanlarına ve özellikle doğaya olan hassasiyetlerini dile getiren ekip üyeleri, doğal afet durumlarında veya gerekli görülen hallerde yardımcı olmak amacıyla kurumlardan temel eğitimlerini de almak istediklerini aktardılar.

Benzer Haberler

spot_img

En Son Haberler

kapaklı haberler