Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Finalleri Anadolu Şampiyonası’nda ilk maçında karşılaştığı Ankara Kahraman Kazan Belediye Kadın Basketbol Takımını 51 – 40 mağlup etti.

Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımız, U 18 Kızlar Anadolu Şampiyonası’nda ilk maçından galibiyetle ayrıldı. Ankara Kahraman Kazan Belediye Kadın Basketbol Takımı ve Batman Özel İdare Gençler Birliği Kadın Basketbol Takımı ile birlikte yer aldığı C Grubu’nda temsilcimiz dün Ankara Kahraman Kazan Belediye Kadın Basketbol Takımı ile karşı karşıya geldi. İlk çeyreği 21 – 12 önde tamamlayan temsilcimiz, ikinci çeyreği 32 – 23, üçüncü çeyreği de 41 – 30 önde tamamladı. Mücadele Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımızın 51 – 40’lık üstünlüğü ile sona erdi.

 

Ercan Çete ve Çiğdem Göroğlu’nun antrenörlüğünü; Arif Karaavcı’nın da takım menajerliğini yaptığı; İclal Duranoğlu, Ahsen Erbay, Ecenur Kurtbaş, Dilşat Ilgın Soykan, Sueda Zehra Kıroğlu, Yağmur Gizem Anıl, Buse Başak, Melisa Yamur, Özge Mutlu, Ceren Tekin, Burcu Ender, Dilara Yılmaz ve Sena Eren’den oluşan Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımızı tebrik eden Belediye Başkanı Vahap Akay, bundan sonraki maçlar için temsilcimize başarılar diledi.