AKP Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, ABD ile Türkiye arasında yaşanan krizin ardından ‘Düşmanının malını almayacaksın’ konulu bir video paylaşarak ekonomik savaşa dikkat çekmek istedi. Ancak Bezgin’in paylaştığı videodaki bir ayrıntı akıllara ‘Hocanın dediğini yapın, yaptığını yapmayın’ atasözünü getirdi. Zira videoda vaaz veren Prof. Dr. Coşan’ın Mercedes’e binen siyasileri sert bir dille eleştirdiği görülürken, Mercedes marka araca binen Bezgin’in neden bu videoyu yayınladığına bir anlam verilemedi.

Çerkezköy Havadis- AKP Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, Mercedes marka aracı olmasına rağmen Mercedes kullananları eleştiren video yayınladı.

KENDİSİ DE MERCEDES KULLANIYOR
Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan’a ait olan ve özetle yerli malı kullanımına vurgu yapan videoyu paylaşan Salih Bezgin’in bu paylaşımı akıllarda soru işaretleri yarattı. Zira Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan videoda özellikle siyasilerin Mercedes marka araç kullanmalarını eleştiriyor. Oysa Salih Bezgin de Mercedes marka araç kullanıyor.
İZLEMEDEN Mİ PAYLAŞIYOR?
Bezgin’in bu paylaşımı sonrası kulislerde AKP İlçe Başkanının sosyal medya hesabında paylaştığı videoları izlemeden yayınladığı konuşulur oldu.
İŞTE O VİDEO