21-27 Ocak tarihleri arasında Antalya’da yapılan Türkiye Küçükler Satranç Turnuvası’nda Çerkezköy’ü temsil eden satranç ustalarının aileleri ve Türkiye Satranç Federasyonu Çerkezköy Temsilcisi Remzi Yakut, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret ederek turnuvaya katılmalarında maddi ve manevi desteğini esirgemediği için teşekkür etti.

TEŞEKKÜR ETTİLER
Ziyarette Satranç Milli Takımı Havuzu’na seçilen Milli Satranççı Ece Nur Sönmez de hazır bulunurken, ziyarette konuşan Türkiye Satranç Federasyonu Çerkezköy Temsilcisi Remzi Yakut, takım olarak Antalya’daki şampiyonaya katılmalarındaki katkı ve desteklerden dolayı Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür etti. Antalya’da güzel bir Türkiye Şampiyonası geçirdiklerini belirten Türkiye Satranç Federasyonu Çerkezköy Temsilcisi Remzi Yakut, “Şampiyonada ilçemizi en iyi şekilde temsil ettik ve başarılı satranççımız Ece Naz Sönmez Satranç Milli Takımı Havuzu’na seçildi. Şampiyonaya katılmamızda büyük emekleri olan Çerkezköy Belediyesi’ne ve Belediye Başkanımız Sayın Vahap Akay’a, satranç takımımızda yer alan sporcular ve aileleri adına teşekkür ediyorum.” dedi.

AKAY, KÜÇÜK USTALARI TEBRİK ETTİ
Önümüzdeki aylarda Çerkezköy’de yapılması planlanan satranç aktivitelerinin de konuşulduğu ziyarette açıklamalarda bulunan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceklerini belirterek, şampiyonada Çerkezköy’ü başarı ile temsil eden satrancın küçük ustalarını tebrik etti. Ziyarete katılan Tepe İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Mehmet Erçin ve Okul Aile Birliği Başkanı Safinaz Naz Erdoğan ise Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a, Çerkezköy Belediyesi tarafından okula yaptırılan çocuk parkı, otopark alanı ve diğer katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.